Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 20 vagyok, nagyon elhúztam ezt a dolgot, mert naivan elhittem ,hogy lesz kapcsolatom...hát semmi komoly nem volt, most pedig van egy komolyabbnak ígérkező személy, de gáznak érzem, szégyellem hogy nem feküdtem még le senkivel (megtehettem volna de ez nálam érzelmi alapú) fogalmam sincs hogy “nyögjem ki neki” , félek kiábrándul, csalódást okozok, és majd ott hagy emiatt

Kevesen tudják, és kb senki nem nézné ki belőlem

Jelenleg randi fázis, de úgyis eljutunk hamarosan az ottalvás fázisba is

Pár pettingem volt már , de nem szerettem az illetőket, nem tudtam lefeküdni velük

Mit csináljak? Ez tényleg ennyire kiábrándító lehet?



2020. szept. 21. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
19 évesen rohadtul nem gáz szűznek lenni. Mit szégyellsz ezen? Tudod milyen iszonyatosan sokan szüzek még 20 felett is?
2020. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Minek mondod el? Honnan jönne rá, hogy még az vagy?
2020. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Őszintének kellene legyek,meg mondjuk szeretném ha kicsit vigyázna, már ha összejövünk

Szégyellem, volt aki nem várt rám, hanem otthagyott mikor megtudta a dolgot

Rengeteg gátat okozott ezzel

2020. szept. 21. 12:33
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen egyszerűen, köntörfalazás nélkül mondd el neki. Ha már randiztok, csókolóztok, érik, hogy nemsokára szex is lesz, akkor ne várj tovább.

Ha emiatt elhagy, akkor amúgy se kár érte.

2020. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen normális.

Magadért szeret.

Erre neked komoly okod volt.

Aki emiatt szakít, annak örülni.kell, hogy hamar kiderült.

2020. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Az tény, hogy a lányok hamarabb elveszítik a szüzességüket, na de ezt azért 19 évesen nem kellene szégyellni, hogy még az vagy.
2020. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
1%
Mivel lány vagy, így nem gáz. Ha fiú lennél, már igen.
2020. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Ezen semmi szégyelnivaló nincs, meg amúgy sem maradtál le semmiről. Ahogy írták előttem, hogy egyszerűen, ha olyan lesz az alkalom, értem azt, hogy mondjuk ottalvás van és kicsit összegabalyodtok, majd akkor szépen megmondod, hogy te még nem szexeltél. Ebben semmi ciki nincs, ha pedig vki emiatt utasít vissza, akkor az annyit is ér, és jobb, hogy lelépett. Hidd el, lesz olyan fiú, akit ez nem fog zavarni, még ha van ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatod is.

Szerintem, bár ez csak a személyes véleményem, nem is rögtön durr bele szeretkezéssel kéne kezdeni az első alkalommal, hanem pettinggel, hogy te is kicsit feloldódj a szexualitásban, meg hogy jobban megismerjétek egymás testet, aztán ha már úgy érzed, akkor léphettek szintet.

2020. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha most bedobod a szűzi vagyok dumát, akkor lehet csak azért is le akar feküdni veled..."tiszta préda", ha lány vagy.

Ha már elég komolynak véled szándékát, akkor add be neki.


Srácként meg teljesen mindegy mesélsz e vagy sem, mert van ki 10 csaj után is szűziesen béna...

2020. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon minden szűznek ciki hogy az, így nem lesz senkije, így kihal az emberiség...

Ha neki baj lenne, nem kéne, hogy "hosszútávúnak ígérkezzen" :)

2020. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!