Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Miért jàr egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért jàr egy férfi egy nö után, ha nincs szex?

Figyelt kérdés
Jàr utánam egy férfi, van barátnője. Nekem is baràtom. Kedvelem a fickòt, de nem kelletem magam, mégis több mint 2 éve utànam jàr. Miért?
2020. szept. 21. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Vadászösztön,tiltott gyümölcs izgalma.
2020. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A vadászat öröme miatt, így nagyobb lesz a sikerélmény, mikor végre szétteszed a lábaid.
2020. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Valószinűleg ő is kedvel és azért. Van barátnője, tehát nincs feltétlen kiéhrzve rád szexuálisan.
2020. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Bizik benne, hatha elobb utobb be tudja csempeszni a lompost
2020. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Kitartó vadász évekig hajtja ugyanazt a vadat. Az okos pedig mindennap vacsorázik. Ő okos is és kitartó is. Minden nap megvan a vacsi, emellé pedig a napi adneralin is.
2020. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 Szep osszefoglalo, adom.
2020. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na jò, azt nem mondom, hogy nem szeretne szexet, ahogy végigmér. De sosem közelîtett szemtelenül, illetve az az érzésem, hogy tudja nem vagyok kapható és elzavarnàm. Mit jelent a kitartò vadàsz? Életem végéig hajtani fog?
2020. szept. 21. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy így a válaszokból olvasom ezt mind tapasztalat alapján írják féri társaim vagy inkább akarom mondani kisfiúk akik ezeket a dolgokat leginkább csak ki találják.
2020. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább előbb mint utóbb megszerez. Nyilván jobban bejössz neki mint a párja. Neked is jobban bejön mint a párod, különben nem foglalkoznál vele vagy elhajtanád a párjához.
2020. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Talán azért jár utánad, mert egy utcában laktok vagy egy munkahelyen dolgoztok...Miért indulsz mindig előbb, mint ő???

Indulj később s te járhatsz utána;)

2020. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!