Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak nem tetszik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nem tetszik ha a nő többet beszél az első randin? Mondjuk olyan 70-30% arányban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha többet, bőbeszédűbben adja elő a mondandóját, a lényeg az, hogy téged is hallgasson meg, figyeljen oda, amit mondasz és reagáljon is rá. Szóval látsszon, hogy nem csak saját magát hallgatja, hanem rád is figyel.
2020. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arany közèputat kell megtalálni. Ne legyèl kuka, de azèrt hagyd a másikat is szóhoz jutni
2020. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ.Kérdezni is kell,és erdeklődni a másik felől,nem csak egyfolytaban duruzsolni.Voltam egyszer egy randin,ahol a csaj 99%ban magáról beszélt.

Ha megkerdezett valamit,akkor is mondandómba vágva már elkezdte,hogy ó ilyenkor...

Szval kiábrandítő volt.Akit nem érdekel a masik személye már ilyenkor,az milyen lesz később?

Dolgom lett sürgősen,megittam a kavét és elballagtam.

2020. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen hallgatlak ha kell egész eset cserébe annyit kérek hogy te is hallgasd meg a véleményemet.
2020. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább személyiség mint szimpátiafüggő. Ha valaki nem tetszik akkor inkább hallgatsz és közben azon kattog az agyad, hogy kellene rugalmasan olajra lépni hogy a másik ne sértődjön meg. Ettől még aki csak beszél-beszél-beszél és nem hagy szóhoz jutni az sem jó. Lehet csak jó a beszélőkéje, de lehet önelégült, nem a beszéd időtartama hanem a tartalma számít...
2020. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez inkább személyiségfüggő, ill. attól is függ, hogy ez az arány úgy "természetesen" jön-e, vagy nagyon elnyomja a nő a férfit.


Van olyan eset, amikor a srác csendesebb, a lány meg csacsogósabb, és a srácnak pont ez jön be. Akkor akár a 10-90% sem lenne gáz. Viszont ha a srác is beszédesebb, és a lány "leuralja" beszélgetés közben, vagy nem tesz fel kérdéseket, nem érdeklődik iránta, a szavába vág, az igenis lehet kínos vagy antipatikus.

2020. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában minden embert zavar ha nem 50-50 a felosztás. Vagy kukán ül veled szemben vagy nem jut szóhoz jutni. Egyik sem kellemes.
2020. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfiakak az nem tetszik általában, ha a nő nem hallgatja meg őket. Ha a férfi hallgatag, akkor nem probléma az, hogy sokat beszlsz, de inkább kérdezgesd, és nem magadról beszélj, mert azt kevés férfi egőja viseli el...
2020. szept. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 70:30 arány már kicsit határeset, mindegy kinek a "javára".

Az azt jelenti, hogy több mint kétszer annyit beszél az egyik.

2020. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszpo ***** válasza:

Egyénfüggő. Van aki ezt szereti, van aki nem.

Én nem biztos, hogy hosszú távon el tudnám viselni. (Esetleg ha nem hülyeségeket beszél folyamatosan :))

2020. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!