Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így szeptember végére/október...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szeptember végére/október elejére, 13-18 fok között milyen ruhákat javasolnátok randira nőknek?

Figyelt kérdés
Nyáriashoz már túl hideg van, a téliesebbhez még meleg. Tornacipő, csizma, magassarkú, bakancs? Bőrkabát, farmerkabát, pulcsi, vagy vastagabb kabát?
2020. szept. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
2020. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma egy sötét farmert viseltem, türkizkék csinosabb felsővel és sötétkék 3/4ed ujjú blézerrel, fekete magassarkú.

A programtól függ te mit veszel fel. Ha sétálós a randi, akkor tornacipő javasolt inkább. A bőr- és farmerkabát is oké (de akár egy vékonyabb pulcsi is).

De én alapból amellett vagyok, hogy úgy öltözködj randira, ahogy nagyjából hétköznap is. Így nem feszengsz legalább emiatt.

2020. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a 80-as években lennénk, olyasmiket javasolnék, mint amiket a zenekar tagjai hordanak. Nyilván mai szemmel nézve némelyik nevetségesnek hat, de lehet, hogy egy-egy részlet azért használható.

2020. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekből bármit... ami illik a stílusához.


A ruháidat ne az alapján válogasd ki, hogy itt ki, mit szavaz meg, hanem vedd fel azt, amiben amúgy is megjelennél, különben valami nevetséges feszengés lesz a vége, és ez kiábrándítóbb férfi szemmel, mintha nem a tökéletes "álom" randi ruhában jött (ami amúgy nem is létezik)

2020. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!