Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Tetszene ha egy kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tetszene ha egy kigyúrt pasi bevédene titeket a discóban?

Figyelt kérdés

Tánc közben mikor nagy a tömeg, hogy mozdulni se lehet rendesen. Jönne egy kigyúrt csávó, befeszítene előttetek,levenné a ray ban napszemüvegét és ráordítana a közeletekben lötyögő lekvármatyikra hogy húzzanak arrébb:

- Tünés, csicskák, a csajszi velem van!



2020. szept. 27. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Bevédés? Diszkó? Csicskák?



Proli nap van a művházban?

2020. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésre igen lett volna a válasz.

A leírás elolvasása után viszont nem. Nagyon gáz ez a szöveg😂

Persze ha a pasi alapjáraton bejön, nem igazán számít, mivel jön oda.

23/N

2020. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

A leírásban nem történt bevédés, hanem alaptalan agresszió másokkal szemben. Nem, nem jönne be, ha valami tahó így próbálna nyitni, és amíg beszél gyorsan odébb surrannék a barátnőimmel.

22/L

2020. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezt kb úgy tudnám csak elképzelni, hogy jól megrendezték a jelenetet, így aztán inkább röhejes lenne
2020. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Na ez olyan birtoklási vágyas pasi lehet.Kinéz egy csajt,és azt hiszi egyből megkapja.

Úgyhogy nem.

2020. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen ray ban szemüveges kérdés már volt, a mercedeses, a cigánymerdzsós. Biztos, hogy ugyanaz ennek a feltevője is. És tizenéves, de inkább a retardált kategória.
2020. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha esetleg zaklatna valaki, és egy közelben lévő srác (vagy akár egy bátor, magabiztos nő) rájuk szól, hogy vegyenek vissza, akkor az jól esne.


Ebben az esetben meg inkább én szólnék rá a "lovagra", hogy én ugyan biztos nem vagyok vele, semmi közöm hozzá.

2020. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Lányok!Nektek bejön ha egy fiú Budapesten túráztatja a v8-as mercit hogy mindenki hallja hogy megérkeztetek?

Na, ez az a kérdés, amire utaltam.

2020. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 "Persze ha a pasi alapjáraton bejön, nem igazán számít, mivel jön oda."

Na tessék, még egy nő, akinek a külső az elsődleges szempont. De te legalább büszkén vállalod.

Persze te egyébként a kisebbséghez tartozol ilyen szempontból, de ha ezt férfiként mertem volna leírni, tuti nem lenne zöldben a %-mérőm...

2020. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 peca1000 ***** válasza:
80%
Lekvármatyi! :D
2020. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!