Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más se kap választ mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se kap választ mostanában Tinderen?

Figyelt kérdés

4 hónapja Tinderezek, az első 3-ban nem volt gond, voltak válaszok, írtak nekem is, de most pár hete kb senki se válaszol. 14 lánynak irtam az elmúlt két hétben és egy sem írt vissza pedig a stílusom, képeim nem változtak. Tapasztalt valaki ilyet?


23/F


2020. szept. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
14 lány szerintem kevés, mert nyilván nagyon szépeket választottál ki, akikre még többen is írnak vagy már alakul valami. Szerintem olyan 100 nőre kellene ráírnod és köztük alsó, közép és felsőkategórásnak is kellene lennie. Ahonnan többen visszírnak, az a te kategóriád. Ha a legtöbb lány alsókategóriás, bizony az a te szinted, még akkor is ha esetleg egy szép lány visszír. Ja és regelj újra, mert a tinder mindig az újakat helyezi előtérbe, őket látják a lányok.
2020. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Noha én nem tinderezek (szerintem hülyeség), de feltehetően mások kapnak választ.


Te, meg rajtad kívül mások meg nem kapnak, valamiért.

2020. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!