Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Randiznátok vagy ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Randiznátok vagy ismerkednétek tovább olyan felnőtt férfival, aki huszonévesen gimnazistával volt kapcsolatban, vagy lefeküdt gimissel(18 alattival) felnőtt létére?

Figyelt kérdés

És 16 éves vagy fiatalabb(tehát max 10.es) lánnyal volt kapcsolata felnőtt férfiként?



Mit tennétek, ha kiderülne a barátotokról, hogy az "exe" csak 14-15-16-17 éves volt?



2020. szept. 28. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem mindegy, hogy 29 évesen volt 14 éves barátnője, vagy 20-21 évesen 17 éves. Ezutóbbi nem zavarna, az előbbi viszont nagyon is.
2020. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért is ne? Szerinted érdekel a használt ürítőzsákja kora?
2020. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Kb szó szerint ezt akartam leírni mint a #1 csak megelőzött.:D

Ha 29 évesen 14 éves lenne a párja akkor elgondolkoznék,hogy mit is akart ő egy ilyen fiatal lánytól és valószínűleg nem ismerkednék vele tovább.

Ha ő fiatalabb a lány idősebb akkor nem hiszem,hogy érdekelne.

2020. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oké, akkor máshogy.


Ha a lány 14, szakítanál, ha a férfi 20 éves kor felett járt volna vele?


Ha a lány 15, szakítanál, ha a férfi 21 éves kor felett járt volna vele?


Ha a lány 16, szakítanál, ha a férfi 22 éves kor felett járt volna vele?


Ha a lány 17, szakítanál, ha a férfi 24 éves kor felett járt volna vele?


Ha nem jársz a pasival, csak ismerkedsz, folytatnád vele továbbra is az ismerkedést?


PLUSZ


Ha 30 felett volt 18-19 éves(gimis) exe, ismerkednél vele továbbra is?

2020. szept. 28. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
1%

Csak a személyiség számít.

Én ismertem olyat, aki 12!! évesen normálisabb volt mint a felnőttek nagyja.

Ha kifogsz egy olyan 14 évest, aki olyan érett, mint egy átlagos 26 éves, és olyna önismerete van, mint a felső 3%nak, akkor mit számít, hogy még kicsit gyermeteg az elméje?

Csak a személyiség egésze számít.

2020. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Off de mi van ha én 16 évesen már 11.be jártam?
2020. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerkedéskor derül ez ki a férfiról, hanem később amikor már együtt vannak, akkor a nőnek lehet lennének ellenérzései, de nem szakítana csak emiatt.
2020. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt férfi 16 év körüli gyerekkel nekem kizáró ok. 14 évessel meg mindegyik kizáró ok, betegesnek tartom. (Pluszban van egy kislányom, akit nem tennék ki egy ilyennek.)

17-től felfelé olyan 20-ig csak 30 év felett fura egy kissé.

2020. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gimis tini voltál, tökmindegy. Érett felnőtt és tinédzser kapcsolata a kérdés, csak viszonyításként írtam, hogy egy átlag 16 éves 10.osztálya jár, lapít, hogy ne ő feleljen és délutánonként leckét ír, bepakolja a füzetét hogy ne kapjon egyest.
2020. szept. 28. 16:55
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Totál helyzetfüggő. Én is jártam 16 évesen huszonéves sráccal, aztán mikor szakítottunk, keresett korban magához illőbbet. Ilyen esetben valószínűleg nem offolnám a srácot. Ellenben van olyan ismerősöm, aki 21 évesen 13 éves lánnyal volt együtt, majd mikor a csaj 15 lett, szakítottak, és összejött újból egy 14 évessel, azt is használta 1-2 évig, aztán kuka, kövi 14 éves, és ez ment 10 éven át, aztán valamikor 30 körül beújította az első 25+os barátnőjét. Na ilyen szituban biztos kicsit ferdén néznék, de aztán ki tudja, lehet addigra nőtt be a feje lágya.

Azért manapság a tizenéves csajok között bőven találni olyat, aki nem gyereklány, hanem kőkemény jócsaj, csak kevés a tapasztalatuk, ezért könnyen lehet velük szórakozni, meg könnyű őket lenyűgözni, és kényelmes, amíg a pasi nem akar komolyan megállapodni.

2020. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!