Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy srác , akit a Munkahelyemen ismertem meg ( nem közvetlen kolléga ). Ilyen hatással, mint ő soha egyetlen férfi nem volt rám. Hogyha meglátom azt érzem hogy hevesen ver a szívem , közben zavarban vagyok és néha alig tudok megszólalni. ( Nyilván a társaságában igyekszem össze szedni magam).Arra lettem figyelmes egy jó ideje mintha keresné a társaságomat, mikor meglát mosolyogva üdvözöl , erdeklodik felőlem illetve egészen jókat szoktunk beszélgetni. Néha beszélgetés közben megsimogatja a karom , meg bizalmasabb dolgokat is megoszt velem. Nyilván nem akarom magam hiú abrandokba kergetni, csak a közeledését nem tudom mire vélni.
szept. 28. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lenne nála esélyed. Ezt minél előbb jelezd felé valahogyan. Ne nyomulj, csak küldj jeleket, vagy kicsit kanyarítsd a beszélgetést olyan irányba..
szept. 28. 23:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélgetés közben hozzád ér, akkor valószínűleg tetszel neki. Próbáld ki te is, hátha leesik a tantusz neki.
szept. 29. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt figyeld meg, h másokkal is így viselkedik, vagy csak veled?

Ha tetszel neki, akkor előbb utóbb el fog hívni randizni, a pasik nem szoktak sokat várni, az első adandó alkalommal elhívják randizni a kiszemeltet. Próbáld úgy alakítani a beszélgetést h legyen lehetősége elhívni randizni. MOndjuk ha tudod h az ő egész hétvégéje szabad, akkor ne tudasd vele h tudod, de egy beszélgetés alkalmával tudasd vele, h szabad a hétvégéd... És mondjuk irányítsd a beszélgetést, h megudja, h pl. szeretsz moziba járni, és most épp megy egy tök szuper film, ami tged érdekel. - Jó nem ezekkel a szavakkal, de próbáld kicsikarni belőle h randira hívjon. Ha nem kap az alkalmon, akkr valószínű csak jófej, és közvetlen veled, vagy esetleg érdeke van abból h veled jóban van... :)

szept. 29. 03:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajrá:).
szept. 29. 06:12

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!