Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanàcsok randira hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanàcsok randira hogy ne legyen kiabrandito? 25n

Figyelt kérdés

Csak ismerkedünk szinten van a dolog.màs nincs csak vonzalom egyelöre netröl.

Nincsenek nagy tervek stb


De nem egy romantikus fenyes nappal utcan talalkozni alaobol nincs benne semmi flow. Màr lehozo.


Azaz azt szeretném ha a vonzalom megmaradhatna es nem csapna at formularis tarsalgasba ez a ki mit csinal tanul hol el milyen a szabadideje tipusu (nekem kin)beszelgetesbe.


Kb elsö randim x év utan. Ha nem is jönnenk be egymasnak legalabb gyakorlok, ugy vagyok vele.

Hogy minimum ne én csesszem már el az egeszet.


Tanàcsok esetleg mit tehetek hogy JO randi legyen?



2020. szept. 29. 06:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk mi lenne , ha úgy viselkednél, úgy írnál mint egy felnőtt nő!?

Nem odaböfögve valamit úgy ahogy a telefon adja ékezet meg írásjelek nélkül idióta szavakat használva amitől szerinted "menőnek" tűnsz.

A stílusod számomra kiábrándító, én nem akarnék veled találkozni .

Egy 25 éves nő tudjon már helyesen írni, és ne használjon olyan szavakat hogy "flow" meg "lehozó". Pfff...

Ez 14 éves szint kb.

2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

A flow-t ugy ertettem hogy teljesen màs pl egy hangulatos helyen ès spontàn ismerkedni, mint igy netröl hétköznap idöpontra fènyes nappal. Ha ugyanazzal is talàlkozom a kèt esetben teljesen más lenne a kettö.

Ezt egy szoval csak a flow irja nekem le, igy pedig majdnem 7 sor.

2020. szept. 29. 08:30
 13/35 A kérdező kommentje:
11 nem ügyvèdekkel tàrgyalok. Ne kelljen már a kedvedèrt orakat várnom egy karakterváltàsra. Annal azért gyorsabban irok.
2020. szept. 29. 08:31
 14/35 anonim ***** válasza:
68%

Számomra full romantikus volt, amikor xy, akivel sokat beszélgettünk, szimpi volt kijött elém a buszmegállóba. Nem tudom milyen első találkozásra számítasz mégis. Különlegesebb helyre inkább együtt érdemes elsétálni, semmit ott találkozni, főleg, ha egy irányból mentek, kb fél perc elteltével, de azért nem szóltok egymáshoz... De világosíts fel, mert lehet tényleg nem értelek :D

Ha idáig is beszélgettetek, akkor mitől lenne most hirtelen más élőben a téma? De amúgy nem érte, mi a bajod ezekkel a kérdésekkel, ha még sose kerültek szóba. Aztán továbbra is lehet, hogy én vagyok egyszerű, de nekem csak akkor volt kiábrándító egy randi, ha az illető kiábrándító volt (vagy ha túl sokat vártam volna és nem teljesíti).

Egyébként ne haragudj, de az eddigi megnyilatkozásaid alapján szerintem akkor lesz biztosan nem kiábrándító a randi, ha nem te mész el rá. Őszintén remélem, hogy vele nem így kommunikálsz. Meg úgy senkivel, csak most épp megittál egy nagy üveg bort, vagy hasonló.

2020. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Juj ez nagy. Szidjuk az irastudatlanokat együtt!:D

Engem az visz a sírba mikor feleslegesen hasznàlnak hosszú ékezeteket

Pl nélkűl, útca, kisfiúnk

Valamint helyhatározóknàl

Bolta' vagyok, városba' vagyok

Vagy"mien ez szerinted?"


Jo kis kincsek gyüjthetök itt össze

2020. szept. 29. 08:37
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, én telefonról is tudok normálisan írni. :D A lényeg, hogy igénytelen vagy a kommunikációra. Ez téged minősít, nem engem.

Teljesen mindegy , hogy ügyvédekkel tárgyalsz-e vagy a gyakorira írogatsz.

A való életben is így kommunikálsz? Így böfögöd oda a mondandódat?

Költői kérdés... úgy sem fogod érteni 25 éves "nő" létedre.

(telefonról írtam)

2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%

Viszont ha kiteszel valahová egy kérdést, lehetne benned annyi igény, hogy legalább azt megfogalmazod normálisan, és tagolod a szöveget. Akár még az ékezetet is kivárhatnád.

Mert vicces, hogy randinál a flow kell, meg a hangulat, de egy pár soros kérdést nem akaródzik úgy kiírni, hogy az egy kellemes képet adjon rólad. És mi az, hogy lehet, hogy nem is bunkó hanem egy vidéki paraszt? Ezt kifejtenéd?

2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Mindegy. Nem is merek már vele találkozni. Eléggé..nem is tudom..lehozott :D

Kiàbrànditott.taszit.

Nem tudok igy gyakorolni. Majd màssal.

2020. szept. 29. 08:41
 19/35 A kérdező kommentje:
16 en még csak nem is hasznàlok le sem irnék olyan szavakat viszont amiket te..
2020. szept. 29. 08:41
 20/35 A kérdező kommentje:

" És mi az, hogy lehet, hogy nem is bunkó hanem egy vidéki paraszt? Ezt kifejtenéd?"


Kétfèleképpen lehet nézni a szohasznàlatàt. Vagy sértésnek szànta azaz beszolt, vagy alapbol igy beszél mert paraszt es nem is gondolta hogy ezzel megsèrt.

2020. szept. 29. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!