Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, számotokra milyen egy igazi férfi, milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 14:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%

Határozott, de nem domináns, önálló és életképes, nem nyomatja a klasszikus nemi szerepeket.

Nem frusztrált, nincs tele kisebbségi komplexusokkal, képes egyenrangú társként kezelni és tisztelni.

Figyelmes, de nem klisés vagy romantikus.

Szüksége van saját térre, énidőre és ezt nekem is megadja.

Tud bizalmasan kötődni, nincs meg benne a féltékenység szikrája sem, normálisan szocializálódott, nem olvas bele hétköznapi emberi kapcsolatokba többet, mint amik valójában.

Van olyan dolog az életében, amit szívvel-lélekkel csinálni tud, akár munka, akár hobbi szintjén, sokszínű az érdeklődési köre, tájékozott, lehet vele sok mindenről beszélgetni, nyitott és érdeklődő.

Nem megalkuvó áldozattípus, megoldásorientált, nem ragad bele szar szituációkba és nem másokra mutogat ha kudarc éri.

"Társ a bajban, a buliban egyaránt." Ezt én is támogatom.

És igen, van ilyen férfi, vele élek már 10 éve. Neki is vannak rossz tulajdonságai, de ezeket simán el tudom engedni, sőt, az általam felsoroltak között is van olyan, ami más nőnél negatívum, nálam pedig az ellenkezője.

2020. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
#9 Ezek szerint elég ritka az igazi férfi. Szerinted mi az oka annak hogy egyre több olyan férfi van manapság mint a 4-es válaszoló?
2020. szept. 29. 15:01
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra, aki tényleg férfi.

Van humora, tisztel nem csak engem, de mindenkit maga körül. Vannak céljai a jövőre nézve és nem tőlem várja el, hogy eltartsam.

Egyezzenek az igényeink szexuális téren is és a gondolkodásmódunk is legyen hasonló.

2020. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%

3-as nemtudom honnan vetted a sorokat, de le a kalappal! Szépen megfogalmaztad amire szerintem sokunk vágyik

21L

2020. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

#4 "Én 27 éves incel férfi létemre örülök, ha egy hajléktalan nő megnéz az utcán."


Pont ez a baj. Nagyon rossz a felfogásod.

2020. szept. 29. 15:09
 16/37 anonim ***** válasza:
31%
Kukit egyik làny sem specifikàlja :-) éedekes
2020. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
#16-os: Sosem a kuki mérete/színe/íze/állaga miatt jöttem össze egy pasival sem :D
2020. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%
Most láthatjuk a nők valódi elvárásait.:D
2020. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
32%
Azért "AZ" is egy fontos tulajdonsàga a férfinak nem?
2020. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

#18

#3 vagyok

Semmi olyat nem várok el, amit nem tudok viszonozni.

2020. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!