Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képeken miért szebbek a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képeken miért szebbek a nők, mint a valóságban? Elmegyek randizni, és aki a társkeresőn képen jól nézett ki, a valóságban kb. sosem tetszik.

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 11:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Belepiszkálnak a képeikbe.Legközelebb csinálj videohívást.
2020. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
A kép mozdulatlan 2D, a valóság mozgó 3D.
2020. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

De pedig belekalkulálom, hogy várhatóan nem pont ugyanúgy fog kinézni. De aki a képen bombanő, az is a valóságban van, hogy egy bányarém.

Szóval nem az van, hogy csak kicsi az eltérés.

2020. szept. 30. 11:26
 4/41 anonim ***** válasza:
55%

Képen nem jön át a kisugárzása.

Rólam nagyon kevés kép volt fent, abban a pár hétben, míg erre vetemedtem. :D

Csak olyat tettem fel, ami a valódi személyiségem tükrözi. (hobbi közben, semmi csini ruha, semmi smink, semmi beállított póz, stb)

Nem tudom, más lányoknak mennyi beszélgetőpartnere van , és hogy milyen képeket tesznek fel magukról, de nekem így is összejött 2 randim.

Végül komoly nem alakult, de csak mert nem éreztem, hogy bármelyikőjükkel is el tudnék képzelni komolyat.

Viszont, mind a kettő személytől megkaptam, hogy jó a kisugárzásom, képen is tetszettem, de élőben mégjobb, mint amire számítottak. :)


Úgyhogy azért van ellenpélda is, ne keseredj el, kérdező.

2020. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én is megfigyeltem. A képeken 8/10-es a csaj, a valóságban 4/10-es. Meg is mondom nekik pár perc után, hogy bocsánat, de nem őt keresem, a képein máshogy nézett ki.
2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Nálam pont fordítva van. :D Élőben szebb vagyok, ha képeket csinálok, jó, ha 50-ből 2 megfelelő...
2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

Nálam is fordítva van szerintem. Nem vagyok egy fotogén alkat.

N

2020. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

De már néhány dologra rájöttem. Pl. a magasba feltartott telefonnal félprofilból készített képen kb. majdnem mindenki jól néz ki, mert pl. azt is "elfedi" ha nem szimmetrius az arc. De így a valóságban kb. sosem látom őket.

Igazolványkép-szerűt meg kb sosem raknak fel, pedig az közelebb állna a valósághoz.

2020. szept. 30. 11:34
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Mndeki olyan képet szeret felteni magáról, amelyiken jól néz ki. 100 képből feltesz 10-et és még retusálhat is rajta.

A valóságban te nem ezzel a 10 kiválogatott képet látod, hanem a valódi 100 arcát. Ami neked nem tetszik, kiül az arcodra a csalódottság és már nem is mosolyognak rád a lányok. Pedig egy átlagos, mosolygó lány sokkal vonzóbb, mint egy búval bélelt topmodell.

2020. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
55%

Nő vagyok és ronda. Egy kicsit is jobb nő nem szorul társkeresőre. Aki rászorul, azzal nem fog senki (vagy csak a mindenféle problémás, beteg fazonok) ismerkedést kezdeményezni, ha egyből az emberek arcába tolja a nyers valóságot. Valahogy el kell kelni, de legalábbis azt elérni, hogy randira hívják őket, hogy ott aztán megpróbálhassák kompenzálni a kinézetüket. Ez valószínűleg csak így megy.

(Pont emiatt kapásból kizárt részemről a net. Tény, hogy más lehetőségem viszont nincs, úgyhogy foreveralone 😏)

2020. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!