Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan próbáljak meg hatni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg hatni rá?

Figyelt kérdés

Nos, igazából nemsokára lenne egy első találkozás/randi egy lánnyal, akivel amúgy munkahelyen teljesen jól elvoltunk nyáron, beszélgettünk sokat messengeren, és élőben is, tehát igazából minden jó volt. Péntekre megbeszéltük, hogy elmegyünk ketten valahova, és piszkosul izgulok, hogy nehogy elrontsak valamit. Próbálom magamat adni, ahogy azt kell, viszont egyelőre nem merem megpróbálni, hogy "többet" is kihozzak a taliból (nem intim). Szerintetek nyugodtan közeledhetek jobban, vagy első csak ketten találkozásnál még ne? Nyilván helyzetfüggő is az egész, de ez nekem 2 év "szünet"után megint teljesen új lesz.


Köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Add magad, viselkedj úgy mint egy férfi egy randin. Úgyis látni fogod ha mehet-e a csók, kézfogás stb.

Sok sikert!

2020. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kezet fogni nem lehet, max. csak könyököt összeérinteni:D


Viccet félretéve ne görcsölj, mert akkor a lány is észreveszi és ő is izgulni fog (még jobban). Csak természetesen, mintha a haveroddal lennél. Aztán nyílván, ha alakul a dolog, akkor lehet többet is.

2020. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lebegjen a szemed előtt, hogy magadat add, azaz ne akarj más lenni, mint a nyáron voltál vele szemben, mert összezavarod. Amit nyáron megengedett, azt most is megteheted. Ha bántotta volna, most nem randizna veled. Úgy-ahogy tehát már ismeritek egymást. Beszélgessetek tovább is az élet m inden dolgáról, hogy kölcsönösen jobban megismerjétek a másik lelkivilágát.

Ha már most is viszonylag jól ismeritek egymást, akkor nem kell sétálgatni, hanem beülhettek valahová, egymással szemben, hogy lássátok a másik arcmozdulatait, szeme villanását, mosolyát. A végén nyúlhatsz a keze után, mindkettőtökön végigfut "az áram". Búcsúzásnál érezni fogod, hogy csókolózás (én még nem tenném),vagy csak puszi legyen, vagy semmi. Én a lassúbb tempót választanám, mert nagyobb lesz a lány bizalma feléd.

2020. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lány ugyanúgy izgulhat, mint te. Nem tudhatod, hogy neki mennyi idő maradt ki az utolsó kapcsolata óta. Vagy erről már beszéltetek?


Add önmagad!!!!


A 3-sal ellentétben én viszont nőként azt mondom, hogy legalább a végén próbáld megcsókolni búcsúzáskor, hátha úgy hozza majd az alkalom. Ugyanis, ha ezt nem teszed, akkor fennáll a veszélye, hogy barátzónába rak vagy rosszabb, ő hiszi azt, hogy te kezeled barátként. Ez sajnos tapasztalat és a bizonytalanság őrjítő. 38N

2020. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan, lazán viselkedj mintha csak egy baráti találkozó lenne egy emberrel akit kedvelsz és meg akarsz ismerni. Nem kell semmit erőltetni, nem kell arra törekedni hogy az ágyban végezzétek (azért a kabátzsebbe dobj be egy csomag gumit sose tudni elve alapján). Ha már a csókig eljuttok randi végére az jó, de ha nem viszont nagyon jól érzitek magatokat mindketten az is tökéletes. Majd akkor a második, vagy a harmadik randin lesz több - azt pedig az alapozza meg, hogy jól érezzétek magatokat.

Ügyesen, ne görcsölj, sok sikert! :)

2020. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Elhiszem, hogy a 4-esnek van igaza a csókkal kapcsolatban Adtam a zöldet neki és máris lett 100 §. Ki kell érezni a lehetőséget a találkozás végén, búcsúzáskor (Vagy már előtte? Függ a fejleményektől).

2020. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd mesélj, hogy alakult. Szorítok így ismeretlenül is.


Ne feledd, légy önmagad!!!!

2020. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!