Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok olyan férfival, aki otthon egész nap csak alsógatyában van, olyan indokkal, hogy ne keletkezzen sok szennyes, és ne kelljen mosni?

Figyelt kérdés
Meg csak egyszínű ruhákat vesz szándékosan, hogy ne kelljen két mosást is betenni?!
2020. okt. 2. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyet hívják igénytelen trógernek. És ma már szerencsére sem nem kötelező, sem nem erősen ajánlott házasságot kötni, párkapcsolatot létesíteni, úgyhogy az ilyenek maradnak egyedül, ahogy megérdemlik.
2020. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Alsógatyába megy le a boltba, vagy munkába is? Mi a baj a mosással? Visszaharap a mosógép? Elég igénytelenül hangzik, de nem kizárt, hogy van olyan aberrált nőszemély, akinek bejön.
2020. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
És azt az egy alsót hány napig hordod?
2020. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Akkor én igénytelen vagyok mert pl nyáron egy szál alsógatyában vagyok otthon? Barátnőm meg egy kis rövid naciban van, úgy tűnik akkor együtt igénytelenkedünk egész nap. :D
2020. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
+-as, milyen boltba? Mondom otthon!!! Nem harap a mosógép, de spórolni kell a vízzel.
2020. okt. 2. 18:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Bekoszolják a hámló bőrsejtjei a kanapét. :D
2020. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És akkor a kaja, meg minden más csak úgy berepül az ablakon?
2020. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Végül is nem olyan nagy cucc. Vannak ennél elborultabb egyének is. Ha már szóba került a spórolás, mit csinálsz még ennek érdekében? Csak kíváncsi vagyok
2020. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!