Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lepődnek meg sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg sokan hogyha egy férfi folyamatosan csak visszautasítást kap hosszú éveken át, hogy egy cinikus kiégett emberré válik?

Figyelt kérdés

12-13 éve próbálkozom nőzéssel, teljes kudarc, barátnőmn se volt soha.


F/29


2020. okt. 3. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert ők sosem voltak és sosem lesznek ilyen helyzetben. Ahhoz ronda/alacsony férfinak kell lenni.
2020. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Ezt tenyleg nem lehet elkepzelni, azok meg foleg nem tudjak akiknek szinte alig volt szinglikent toltott idejuk, persze az eszt azt mindig tudjak osztani, meg a semmitmondo kliseket elsutni hogy ugy is lesz valakit, add onmagad, te kene valtoztass, legy nyitott... De van amikor sajnos ez se eleg.
2020. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem jött össze az esti filmezés?
2020. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: igen, főleg nők nem szokták ezt érteni, azok pláne nem, akik folyamatosan kolbászolva vannak. nekik olyan az mint a levegő, teljesen természetes.
2020. okt. 3. 08:51
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert alkoholista vagy. Az a bűz elűz, nem tudtad? Egy rehab nem ártana, Balázska. ;)
2020. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: honnan tudod ezt? még mit tudsz? Kémkedsz utánam?
2020. okt. 3. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint igen? :D
2020. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt gondom a párkereséssel, de szeretőt vagy szexkapcsolatot képtelen vagyok találni. Mondjuk az utóbbiak már az emberi kapcsolatok magasiskoláját képzik.
2020. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, Bandi. Én vagyok a csöves az utcádban. :D Édes Istenem.. Xd
2020. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, jót nevettem kérdező a kérdéseden! :))


Azóta sikerült nőt találnod? Megdöntötted?

2021. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!