Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a nagy verseny a nőkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy verseny a nőkért amikor egész jól el lehet lenni barátnő nélkül is, ráadásul úgy szabad vagy?

Figyelt kérdés

barátnős életforma : farkad satuban, költségvetésed általában romokban


szingli életforma : azt dugsz akit akarsz, több pénzed marad.


Miért van akkora ekkora majré a nőkért? totál nem értem a férfiakat.


F/29


2020. okt. 3. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%

Nekem egyetlen egy nő kéne, akivel az életemet leélhetném. Nem kell több, de ennyi sem jut sajnos. Mert nem születtem jóképűnek.

Pedig én nem sajnálnám a pénzt sem egy nőre, de még az sem elég nekik. el is vinném szívesen helyekre stb.

De a nőknek egyetlen dolog számít: jóképű legyél, akkor minden más rossz tulajdonságot is elnéznek neked.

De ha nem vagy az, akkor még a legapróbb hibádat is felnagyítják, és te vagy a rossz mindenért...

29/F

2020. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs 10 véletlenül pontoztalak le, mert az idézetet véltem a válasznak.

A válaszoddal egyetértek teljes mértékben.

2020. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Náluk van az összes p1na.

Ezért nem árt jóban lenni a nőkkel

2020. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!