Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha egy 36 éves férfi elvàrja a szexet első randin, miután 200 km-t utazott hozzàm?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk neten, most mióta kitűztük az első randi időpontját, folyamatosan a szexre terelődik a téma, hogy milyen lesz, milyen fehérneműt szeret, milyen pózokat stb. Olyan opció nem is volt nàla, hogy én esetleg nem fogom akarni. Ez tényleg természetes egy férfinél? Én állok hozzá naivan, hogy az első randit romantikusan gondoltam, nem egyből szexelősnek?
2020. okt. 5. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
88%
Azért 400 km-t utazni egy kefélésért, elég beteg...
2020. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
80%

"a minimum az, hogy ezt előre közli, hogy ne számítson ilyesmire, mielőtt 200 kilométert utaztatja"


A pasika nincs rákényszerítve az utazásra.

2020. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, mivel sok nő nem tud magára értékes emberként tekinteni, ezért helyettesítsd be magad egy tárggyal. Jogos lenne, ha elkérné a telefonodat, mert 200 km-t utazott?
2020. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
88%

6-os, értem az érveidet, de én másképp közelítem meg.

Nem kéne 200 km-re randizni.


Eleve utána akkor, ha felváltva utaznak egymáshoz, és hetente találkoznak, akkor ez a költség kéthetente jelentkezni fog. És még így is távkapcsolat lesz. Akkor ismerik meg egymást igazán, ha összeköltöznek. Még egy nyaralás sem alkalmas erre. Ha összeköltöznek, akkor meg az egyiknek állást kell változtatnia (kivéve, ha nem helyhez kötött a munkavégzése). Akkor ő már feladta az otthoni életét, és ha nem működik a kapcsolat, akkor nagyon megszívta.


Szóval az egész ott lett elcseszve, amikor az egyik (általában a férfi) egyáltalán írt társkeresési céllal 200 km távolságra élő nőnek.


Vagy fordítsuk meg: ha képes volt erre, akkor el kellett volna döntenie, hogy vállalja ezt a kockázatot (ezt a pénz és időpocsékolást, majd később akár állásának feladását a bizonytalanra).


Egyszerűen nem hiszem el, hogy bárhol az országban élő embernek nincs közelebb olyan lehetséges partnere, aki passzolna hozzá, de az ország túlsó végén bezzeg van.

2020. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
93%

Feltételezem, hogy komoly kapcsolatban gondolkodsz, és talán ilyen partner is keresel. Ha a férfi nem képes pár randit várni a szexig, akkor ő bizony csak kefélni akar, én a helyedben inkább dobnám, mert már az taszító, hogy ilyen elvárásai vannak.

Tiszteld magad annyira, hogy hálából, meg kényszerből nem mész bele ilyen helyzetbe!

2020. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért mennyire sokat elmond a férfiakról. Ő már mondja, milyen fehérneműt és pózokat kell csinálnod. Hihetetlen pofájuk van.
2020. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
89%

A szex két egyenrangú fél között nem egy szolgáltatás, hanem egy kölcsönös szimpátián alapuló aktus.

Senkinek nem "jár". Se vacsorameghivásért, se utazásért, se érzelmi zsarolásért. Az, hogy ezt néhány kreténnel jobb szóban is egyértelműsíteni, az sokat elárul róluk, nekem nem is kellene olyan, akinél ez kérdéses.

A mostani lányok szerencsére már kezdik megtanulni, az én 8 évesen is tudja, hogy senki nem tarthat igényt a testükre. A fiam pedig azt, hogy mindent szabad, ami két ember közös döntése. De semmi sem erőltethető.

Felnőttként se ártana mindezt megtanulnunk végre.

2020. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
30%

#15

Nyilvánvaló, hogy a faszi vagy egy lúzer, vagy csak elsősorban dugni akar egyet.

A nyomulásból inkább az utóbbira következtetek, mert elég egyértelműen kifejezte, hogy mik a tervei.


De ettől függetlenül női részről azt tartanám korrektnek, ha elmondaná előre, hogy ne számítson dugásra.

Aztán majd a pali eldönti, hogy megéri-e így neki.

Ha ennek ellenére is utazik 200 km-t egy kávézásért, akkor lúzer.

Ha meg offolja a témát, akkor csak dugni akart.


Azért megjegyzem, a nő se lehet egy top kategóriás csaj, ha egyáltalán szóba áll 200 km-re lakó faszikkal.

2020. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
7%
Felnőtt emberként én elvárnám a szexet. Mire várnátok? Belehalnál egy dugásba?
2020. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
91%

20-as azért gondolkodj már el...

Mi van, ha nem tetszik? Mi van, ha menstruál az ember lánya?

Azért feküdjek le vele, mert utazott? Ne nevettess.

Ki nem szarja le, hogy mennyit utazik? Ha nem akarok , nem fekszem le vele, pusztán azért, mert kegyeskedett találkozni velem és messziről jött.

Kérdező.

Én biztosan nem akarnék vele találkozni ezek után. Koptasd le, aztán marad neki helyben a makiverem. Ezeknek a típusú 'férfiaknak' ez való.

Jó, hogy nem kell kifizetned neki az utazást :D

2020. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!