Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha egy 36 éves férfi elvàrja a szexet első randin, miután 200 km-t utazott hozzàm?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk neten, most mióta kitűztük az első randi időpontját, folyamatosan a szexre terelődik a téma, hogy milyen lesz, milyen fehérneműt szeret, milyen pózokat stb. Olyan opció nem is volt nàla, hogy én esetleg nem fogom akarni. Ez tényleg természetes egy férfinél? Én állok hozzá naivan, hogy az első randit romantikusan gondoltam, nem egyből szexelősnek?
2020. okt. 5. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van 47-es.

Tényleg undorító ha valaki elvárja a szexet.Itt nem is erről van szó.


Nagyon okos mindenki,de tulajdonképpen nem tudjuk,hogy a férfi mit szeretne a kapcsolattól.Mióta beszélgetnek.A kérdező mit mond azokra a kijelentésekre,hogy milyen bugyi legyen rajta.

Mert ha erre nem mondta azt,hogy figyelj én elsőre nem szeretnék szexet.

Akkor gondolom nem érkeznének ilyen kijelentések.Ha meg mégis nem értem miért áll még szóba vele.


Szóval szerintem úgy,hogy nem ismerjük az egész történetet felesleges összeveszni egymással.

2020. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
97%

"a.) Oké, benne vagyok."


És ha kiderül, hogy a nő ronda , ápolatlan, visszataszító? Akkor betartod az ígéreted? Mert akkor illik ám a korrektség jegyében, nem de?

2020. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
21%

53

Nah, végre valaki megértette, hogy miről szövegelek.

Köszi.

2020. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
95%

"Ha nekem egy nő azt mondja, hogy randizzunk, és utána menjünk fel hozzá dugni, akkor arra kétféle választ tudok adni.


a.) Oké, benne vagyok.


b.) Bocs, nem vagyok benne, nekem ez túl gyors."


Azt nem fogod fel, hogy itt sem biztos, hogy lesz dugás, mert ha valaki meggondolja magát, nem lesz erőszak, legalábbis remélem.

2020. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
29%

De nem értik meg az emberek,hogy itt nem az elvárás teljesítéséről van szó.

Nyilván nekem sem szimpatikus,hogyha valaki első randin elvárja a szexet.

De ha valakivel hosszú ideje chatelek és megbeszéljük,hogy találkozunk.

És ő esetleg úgy érzi,hogy szex is lehet belőle amit velem közöl akkor én megmondom neki,hogy szeretném vagy sem.

Nem valami kétértelmű válaszd adok és hagyom abban a hitben ,hogy ebből szex lesz és hallgatom a szexuális tartalmú megjegyzéseit.


Hogyha tudom,hogy a másiknak milyen elvárásai vannak szólok ha esetleg én másképp gondolom.

Ha nem tudom milyen szándékai vannak akkor nyilván nem közlöm be random,hogy az első randin no szex.

2020. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
3%

55

Nem választom ezt a lehetőséget, ha még sose láttam egy képet sem róla.

Sőt, fel sem merül a randi lehetősége.


Ahhoz, hogy egyáltalán randiba belemenjek egy nővel, minimum pár napot beszélgetek vele előtte, fel is hívom, facebook-on bejelöljük egymást, videóchat-elünk, stb.


Onnantól meg akkora meglepetés már nem érhet, mert láttam már, hogy néz ki, látom azt is a képein, ha esetleg igénytelen, hallottam a hangját is.

Szóval még ha nem is 100%-ban olyan, mint amilyennek elképzeltem, hanem csak 95%, egy jó szex simán lehet belőle, de tartós kapcsolat is, ennyire nem vagyok válogatós.


Természetesen vannak vis maior szituációk, mittomén randi előtti nap eltört a lábam, vagy ráesett a farkamra egy féltégla, és nagyon fáj, vagy bármi ilyesmi, akkor nem lesz szex, mert nyilván fizikailag nem kivitelezhető, de ez érthető.


És ez nyilván oda-vissza is működik, ha a randin közli a csaj, hogy épp tegnap meghalt a nagymamája, vagy beteg a kutyája, és kivan lelkileg, vagy megjött neki, vagy fáj a hasa, megértem, kinek van kedve olyankor szexelni.

Emberek vagyunk, ebből nincs gáz.


De ha valaki bármi ilyen külső körülmény hiányában a megbeszéltektől eltér, akkor az szerintem nem korrekt dolog.


És ez természetesen még mindig nem jelenti azt, hogy a férfi megerőszakolhatja a nőt, vagy szexre kényszerítheti, vagy bármi ilyesmi, de én például, mivel egyenes ember vagyok, közölném vele, hogy nem tartom korrektnek, amit csinált, és a továbbiakban inkább felejtsük el egymást.

2020. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
93%

"Nem valami kétértelmű válaszd adok és hagyom abban a hitben ,hogy ebből szex lesz és hallgatom a szexuális tartalmú megjegyzéseit."


Szerinted a pasi nem csak célozgat? Ha azt mondja, "szeretem a tangát", azt nyilván tudjuk, mit jelent, de ha nem mondta ki egyértelműen, hogy "azt akarom, hogy tanga legyen rajtad, mikor kedden megyek, mert dugni akarok", az mindjárt más.


Továbbra is halál szánalmas ez az "én itten szexre számítottam, he, oszt nem lesz semmi?" hozzáállás.

2020. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
94%
Bármibe lefogadom egyébként, tapasztalat, hogy ha a kérdező azt mondaná most, hogy nincs szex, akkor a pasi azt mondaná, hogy ja, persze, semmi baj, és ugyanúgy bepróbálkozna. Ezért célozgatnak mindig a pasik, mert tudják, hogy ha egyértelműen kimondják, mit akarnak, soha nem randiznának.
2020. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
69%

#60:


Így van. Szereti a tangát? És? Egy szóval sem mondta, hogy szexet akar első randin. Nincs miről beszélni. Miért mondanám, hogy nem akarok szexet első randin, mikor nem is mondta?

Én meg szeretem a lekváros buktát, mégsem várom el, hogy első randira süssön nekem.


Semmi egyértelmű kérés nem volt, mire is kéne egyértelmű választ adni?

2020. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
91%

61

Ha ezek után a faszi ugyanúgy próbálkozik, akkor idióta, aki nem ért a szóból. De a nő legalább korrekt volt.

2020. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!