Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már olyan randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan randin, hogy fénykép nélkül taliztatok valakivel? Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Két lány is rám írt már innen, de nem akarnak képet küldeni, mindig terelnek, ferdítenek hogy megússzák.Én viszont így nem taliznék velük ha lehet.

29F



2020. okt. 5. 23:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem? Élőben úgyis fogod látni, hogy néznek ki, nem?
2020. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Igen. Bár barátságnak indult, baráti találkozó volt az első, nem randi, később jöttünk össze. Előtte 2 hónapig leveleztünk, a találkozóig képen se láttuk egymást. 6 éve együtt vagyunk.
2020. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Na de élőben meg kellemetlenebb jelezni mindenkinek hogy bocs nem erre gondoltam nem?
2020. okt. 6. 07:28
 4/40 anonim ***** válasza:

Velem nem, de a második, nem hosszú kapcsolatomban az első randin exem mesélte: Olyan jól sikerült az érdeklődő levelem (parom.hu), hogy szinte meg se nézte a képemet, csak írt vissza, hogy folytathatjuk e-mailben, mert szimpi voltam neki. Aztán átváltottunk messengerre, de ott a cicóm volt a profilképem. :) Többi már történelem. 🙃


Fun fact: Amikor már jártunk elmondta, hogy a közös gépükön amit netezésre használnak, az anyukája szólt, hogy "írt rád egy helyes*** pasi, gyere olvasd el".Utólagg az egész olyan fura, dee háááát, ilyen az élet. 😅


***Nem tartom magamat helyesnek, inkább átlagosnak. :) De ugye, ízlések.

2020. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen randin, igaz nem innen, de nem bántam meg!!

Van érteleme szerintem, én izgalmasnak találtam.

F

2020. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a két lány közül egyik se merne élőben találkozni. Ha képet nem küldenek, ne gondold már, hogy majd benne lesznek egy taliban.
2020. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Én szoktam küldeni, ha szimpatikus a srác, nem értem mi értelme kikerülni.
2020. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Éltek emberek a net előtt is.... amikor újsághirdetés alapján alapján ismerkedtek. Persze hogy van értelme.
2020. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
100%
De fiatalok vagytok... :) Anno mikor az apró újság társkereső rovatából választottál és küldtél papír alapú, kézzel írott levelet...
2020. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

6#

Ezt benézted.

Szombat délután már talim lesz vele, de azt mondja neki fura képei vannak.Na?

2020. okt. 6. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!