Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már olyan randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan randin, hogy fénykép nélkül taliztatok valakivel? Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Két lány is rám írt már innen, de nem akarnak képet küldeni, mindig terelnek, ferdítenek hogy megússzák.Én viszont így nem taliznék velük ha lehet.

29F



2020. okt. 5. 23:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
A kép nem minden én egy ilyen netes társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel. Volt neki fent pár kép de élőben telejsen más volt. Először el se akartam menni mert képről nem tetszett annyira 😂 de ugyse volt semmi dolgom épp úgyhogy bele mentem. Hát mit mondjak elég kellemes csalódás volt 😊 már van egy gyerekünk 😄
2020. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

"Ezt benézted.


Szombat délután már talim lesz vele, de azt mondja neki fura képei vannak.Na?"


Majd akkor térjünk rá vissza, ha el is jött a randira:DDD

2020. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

22#

Tévedsz, én nem megyek el, csak ha képet kapok.:)))


Amúgy volt itt már olyan is hogy a lánynak küldtem fotót, és meggonondolta magát, mert én milyen jó vagyok, és tutira csak hülyítem.El is tűnt örökre.

Na mit szóltok ehhez is?

2020. okt. 6. 14:39
 24/40 A kérdező kommentje:
Amúgy most már hagyjon minden nő békén engem itt, tiszta vicc amilyenek itt vannak.
2020. okt. 6. 14:40
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Látod, én is ezt gondolom a pasikról 😆
2020. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy elmenj, valami gebasz tuti van vele!

Meg itt ne ismerkedj senkivel, egy csinos szép nő felmegy Tinderre és válogathat a fotóival kedvére.

Itt csak lepukkant nők ismerkednek, szóval senkivel se foglalkozz itt ha jót akarsz magadnak.

2020. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#26

Ne haragudj, de nem tartom magam lepukkantnak 😃

És találkoztam már itt helyes pasival is, bár igaz, ritka.

2020. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27# és előtte küldött képet magáról, vagy vaktali volt?
2020. okt. 6. 15:10
 29/40 anonim ***** válasza:
Küldött magáról, amúgy nem találkoznék vele.
2020. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet rólad vár képet mert ha nem tetszel neki pattan egyből hogy feleslegesen ne küldjön magáról képet csúnya palinak
2020. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!