Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki a pasi előtt bevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a pasi előtt bevenni a fogamzásgátlót? Este 9-re van időzítve nekem, de mindig beleesik a randi idejébe. bővebben

Figyelt kérdés

Eddig kétszer randiztunk, akkor csak később vettem be mikor hazaértem, de ugye az nem annyira jó, mindig ugyanabban az időben kell bevenni.

Ma délután/este s megyünk valahová és nem akarom már mindig elcsúsztatni a bevételt. Hogy oldanátok meg? Ciki vagy nem bevenni előtte? Pl: ha sétáltok? Mert bárban kimennék a mosdóba


2020. okt. 7. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell elmondani neki,hogy fogamzásgátlót veszel be.

Ha esetleg észreveszi és rákérdez akkor mond,hogy fogamzásgátló.Ha esetleg cikinek tartod mond,hogy vitamin.Bár egyáltalán nem ciki szerintem és nem kell emiatt hazudni.:D

2020. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ciki ebben? Komolyan kérdezem.
2020. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha te még ott tartasz, hogy ciki, akkor nem kéne szexelgetni:)
2020. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem tartanám annak. Felnőttek vagyunk.
2020. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Értelmes embereknél nem az.


Sőt megnyugtató is :)

2020. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. De ha annak érzed menj ki a mosdóba. Ne legyél ennyire gyerekes mert az a ciki :)
2020. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Az én barátnőm depresszió elleni gyógyszert is bevesz néha. Magáól elmondta miért és meddig szedi és kész. Az őszinteséget többre becsülöm bárminél.


A fogamzásgátló pedig tök normális dolog, nincs okod szégyenkezni miatta.

2020. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy beveszed a vitaminod.
2020. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Persze, nem kéne hogy ciki legyen. De ahogy pl: a menstruációmat sem kötöm első néhány találkozáskor az orra alá, úgy azt gondoltam ezt sem kéne.

Később, mikor már együtt leszünk normális dolog, csak most még korainak tartottam

2020. okt. 7. 09:48
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

#9

Szerintem más az, hogy "nem kötöm az orrára" meg más az, hogy "ciki".

Én se híresztelem random embereknek pl. a menstruációm, de nem ciki, hogy történik velem ilyen olykor, ha történetesen úgy alakul hogy megtudja valaki hogy épp megvan, akkor abban nincs semmi gáz szerintem.

2020. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!