Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, imponáló számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, imponáló számotokra ha egy pasi külföldi?

Figyelt kérdés

Angliában élek már sok éve és azon lányok 80%-a akik magyar pasival érkeztek egy idő után dobták őket és mind angollal jöttek össze.


Nekem nincs jó véleményem az angol férfiakról, elég felszínesek, iszákosak, beképzeltek.


De önmagában az vonzó számotokra, ha a pasi külföldi? Képesek vagytok emiatt dobni egy több éves kapcsolatot? Látszólag a kelet-európai nők megőrülnek az angol pasikért, aztán fene tudja miért...


2020. okt. 7. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem imponáló, max. a golddiggereknek. Azért jöttek össze angol pasikkal, mert a ti kapcsolatotok megfeneklett és Angliában nyilvánvalóan leginkább angolokkal találkozik a hétköznapokban akikkel új kapcsolatot tud kialakítani. Ha Németországban, Franciaországban stb. lennétek akkor meg leginkább német, francia stb. pasival jönne össze legnagyobb eséllyel, mert abból a nemzetiségből származókkal találkozik, kommunikál a legtöbbet.
2020. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


És ugyanez lenne a helyzet Ukrajnában, Macedóniában, Pakisztánba, Indiában és Botswanában? Ez elég érdekes kérdés, érdekes szerintem elfilózni rajta.


Azt a részt értem, hogy több az angol Angliában mint a magyar, de, hogy 80%-a mind váltott, az kicsit furcsa számomra.

2020. okt. 7. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Sok kapcsolat nem éli túl a komolyabb próbákat, és egy idegen országban letelepedni, élni és dolgozni elég nagy kultúrsokk.

Amúgy én itt Magyarországon is azt látom, hogy a fiatal férfiak közt sok az alkoholista, a felszínes és a beképzelt. Ha valaki kijut külföldre dolgozni, akkor utóbbi kettő duplázódik helyből. Úgyhogy valami mást láthatnak bennük, ami a magyarokban nincs.

Viszont kihagysz egy fontos szempontot. Nevezetten azt, a német és osztrák pasik közt nagyon népszerűek a magyar lányok. Azonnal elkezdenek nyomulni, és ugye valaki könnyen elcsábul.

Angoloknál ilyen szempontból nem tudom, hogy mi a helyzet.

2020. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, de én itthon élek. Angliában meg nyilván az adott halmazból válogatnak.
2020. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Önmagában nem. Viszont külföldön élek és mivel itt nincsenek magyar ismerőseim (nem kerülöm, de nem is keresem külön magyarok társaságát), így nyilvánvalóan sokkal több külföldit ismerek, mint magyart. Maga a kérdésed általánosítás, én pl. nem bírtam sose az angol kultúrát és mentalitást, de ettől még egy csomó jó fejet ismerek mindkét nemből.
2020. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
NEM! Én magyar férfit szeretnék. Nem hiába születtem magyarnak.
2020. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem imponáló egyáltalán, viszont azt hozzá kell tennem, hogy nyugaton teljesen másképp viselkednek az emberek (legalább is a tapasztalataim alapján) Ha külföldön vannak céljaid, illetve elérsz valamit akkor jobban támogatnak, itthon sokan rögtön irigykednek és kicsit sem örülnek a sikerednek. Sokszor megeshet, hogy kapcsolatban is az egyik fél akart kiköltözni, ő céljai ilyenkor beteljesülnek, viszont a pár másik tagja lehet feladja a munkáját és kint nem kap olyan lehetőséget mint szeretne. Ez elég sok konfliktust tud okozni és lehet más megérti, aki lehet hogy nem magyar lesz..

De amúgy nekem erős ez a 80%, én alig-alig tudok olyanról aki csinált volna ilyen "cserét", sőt családban is inkább olyan volt szingliként kiment nyugatabbra és magyar párt talált kint. (Rokon tökéletesen beszéli a nyelvet, orvosként elég sok helyen lenne előnyben)

Személy szerint nekem 10-15% ha ha váltott, a többiek kitartottak egymás mellett, pedig vannak olyanok akik kb már a harmadik országban élnek.

2020. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem, mert külföldi, de azért igen, ha a mentalitása eltér a magyar átlagtól. Akkor is, ha magyar. Az okokat felettem már jól kifejtették.
2020. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%

Lakása kocsija, munkàja egzisztenciàja van.

Egy magyar mindig idegen jöttment lesz. Sose lesz egyenrangú egy angol benszülöttel.

2020. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9


Angol bennszülöttel...


Jól fogalmaztál, pont azon a szinten vannak.

2020. okt. 7. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!