Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, imponáló számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, imponáló számotokra ha egy pasi külföldi?

Figyelt kérdés

Angliában élek már sok éve és azon lányok 80%-a akik magyar pasival érkeztek egy idő után dobták őket és mind angollal jöttek össze.


Nekem nincs jó véleményem az angol férfiakról, elég felszínesek, iszákosak, beképzeltek.


De önmagában az vonzó számotokra, ha a pasi külföldi? Képesek vagytok emiatt dobni egy több éves kapcsolatot? Látszólag a kelet-európai nők megőrülnek az angol pasikért, aztán fene tudja miért...


2020. okt. 7. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy én itt Magyarországon is azt látom, hogy a fiatal férfiak közt sok az alkoholista, a felszínes és a beképzelt. Ha valaki kijut külföldre dolgozni, akkor utóbbi kettő duplázódik helyből. Úgyhogy valami mást láthatnak bennük, ami a magyarokban nincs."


Valahogy ugyanígy vagyok a magyar nőkkel. Itt nagyon sok a beképzelt 3,14 lány, akik a semmire büszkék. Valamiért a külföldi nőkben van valami, ami a magyarokban nincs. :D

2020. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11


Szép! :)


A magyar nőkben valamiért elterjed, hogy a magyar pasi a legrosszabb, még a kutya is többet ér. Ez feminista túlkapás sajnos, ugyanis Magyarországon nem próbálták a feminizmust szabályozni és emiatt az össze férfi pincsi papucs lett akikbe beletörölhetik a nők a lábukat. Ébredni kellen már végre.

2020. okt. 7. 14:36
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
11 vagyok. Látom, hogyha a pasikat kell szidni, azzal senkinek semmi baja, pedig a nőkkel sem jó a helyzet. Magyarországon annyi bugyuta lányt ismerek, még az egyetemen is sík hülye a többség. Külföldön amikor beszélgetek helybéliekkel, akkor mindig jobb a helyzet (nyugat). Egyetem után asszem ki is költözöm, normálisabb körülmények, általában céltudatosabb/kevésbé 3,14 nők.
2020. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egy sztereotípia, amit írsz az angol pasikról. És a magyarokra sokkal inkább jellemző..
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A férjem külföldi. Nek kerestem külföldi partnert egyáltalán, szóval nem mondhatnám, hogy imponált volna ha külföldivel találkozom. Ugyanakkor nem is voltak kapcsoaltaim előtte magyar fiúkkal sem. Egy nemzetközi rendezvényen találkoztunk a férjemmel és szimpatikusak lettünk egymásnak. Én azt mondom, aki külföldi párra talál, annak azért sok nehézséggel is szembe kell néznie. Pl nálunk nagy gond, hogy nem tud családi eseményekben részt venni, mert se szüleimmel, se nagyszüleimmel nem tud kommunikálni. Ezt picit sajnálom.
2020. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező kapottegykis leckét a nők valódi természetéről. Legközelebb már nem lesz akkora a meglepetés.
2020. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16


Ez tény. Félelmetes a nők természete. Már-már halálos félelem alakult ki bennem feléjük, ugyanis nagyon veszélyesek.


Közösülésen kívül nem látom mi értelme lenne keresni a társaságuk. Idegileg, érzelmileg, önbecsülésileg leépítenek.

2020. okt. 8. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!