Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy direkt akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy direkt akar lassan haladni, mert komolyan gondolja? 2 fantasztikus randin vagyunk túl, csókolóztunk mindkettőn sokat, bővebben

Figyelt kérdés

A második randi után felhívtam magamhoz, de azt mondta hogy nem kell sietnünk, van időnk, és hogy nem akar erőltetni semmit, majd mindennek eljön az ideje. Minden nap beszélünk neten. Majd hétvégén találkozunk újra.

Van olyan férfi aki nem kap rögtön az alkalmon? Vagy tényleg lassan akarna haladni, mert komolyan gondolja?

Pedig éreztem, hogy kíván a nadrágjában. Nem tudom mit gondoljak.

27 évesek vagyunk.


2020. okt. 8. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán komolyak a szándékai, nem akarta szerintem "elrontani" azzal, hogy ilyen hamar "megfektet", nehogy azt hidd, hogy csak szexre kellesz neki.
2020. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2020. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van ilyen, igen.Ezzel a magatartással azt üzeni, hogy tisztel téged, és komolyan vesz.
2020. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és jobb, ha nem erőlteted a dolgot. Engedd meg neki, hogy majd akkor lépjen, ha már készen áll rá.

Egyébként második randin ágyba menni szerintem korai. Persze ma már nem ritka, de ha nem csak dugni akarsz a nővel, előtte megismernéd, akkor korai.

35F

2020. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk en elso randin is szurom a csajt, ha ugy van.
2020. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor a harmadik randin elhívni magamhoz is korai? Nem kell hogy történjen semmi, főzhetnék vacsit, mert múltkor egy elég drága étterembe vitt.

De ilyen 5 órás randikat kell elképzelni.

2020. okt. 8. 14:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hívni, majd hív ő, ha úgy van.
2020. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én vagyok a lány, nekem kéne adnom neki a jeleket, nem? Hogy mikor haladhatunk tovább
2020. okt. 8. 17:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De 1x már fel akartad invitálni, nem ment. Ne legyél erőszakos, ha benne van ennyi tartás, legyen benned is. Innentől nála a labda, tudja, hogy szabad a pálya. Majd alakítja, ha úgy gondolja, itt az ideje. Nyugi.
2020. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szüzet fogtál?
2020. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!