Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mizu/mi újságra mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mizu/mi újságra mégis milyen választ várnak az emberek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Tőled inkább semmilyen választ nem várnék a kérdésed alapján. Emberek komolyan mi van veletek? Érdeklődik valaki felőletek, hogy hogy vagytok, mi újság felétek és ez ennyire kiakaszt titeket? Szerintem jobb, ha elmentek remetének. Ott egyedül a világ végén nem kell ilyen borzasztó dolgokat kibírnotok.
2020. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Semmi. Veled?"
2020. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a roppant valtozatos es kreativ ismerkedesi procedura elso jellemzo mondatat unta meg a kerdezo:)
2020. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mit várnak de én nem szoktam annyit írni hogy semmi mizu, hanem akkor már inkább leírom kit csinalok v mit csinaltam aznap v ilyesmi.
2020. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Egy vadidegentől amúgy, mit kérdezzen az ember? Az édesanyja cipőméretét?


Itt egy példa, hogy miért.


Szia, mizu?

Semmi különös, épp moziba készülök.

Mit néztek?

xy filmet

ó azt, már láttam, tudtad egyébként, hogy a főszereplő ebben és ebben a filmben is játszott, csak ott még 20 kg-val soványabb volt?


És így kialakul egy beszélgetés.

2020. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Mizura csak ismerősnek lehet válaszolni, ismeretlen kérdezzen konkrétat vagy meséljen magáról.
2020. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez még mindig jobb kezdés, mint az izzadtság szagú csajozós dumák.
2020. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is borzalmas kérdés. Ez a tipikus beszélgetni akarok, de nincs témám, hát áttolom a másikra a kitalálását, őt hozva ezzel kínos helyzetbe esete.

Úgy vagyok vele, hogy ha valami szeretne dumálni, akkor kérdezzen rá valamire, hozzon fel egy témát, ha pedig én szeretnék valamivel, akkor megteszem ugyanezt, nem pedig a teljesen üres “mizu“ kérdéssel jövök.

2020. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!