Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan nők, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akik a sportosan elegáns, még illemtudó, és empatikus férfiakat szeretik, vagy minden nőnek a szelidítetlen jaguár kell, aki magas, sportos, "koszos", szakálas?

Figyelt kérdés

40+ férfi vagyok, rövid hajjal, aki szeret zakót, farmert, inget viselni. Nem szeretem a rövid nadrágot. Átlagos magas vagyok, 176cm , nem kövér, plusz 5 kiló felesleggel. Nincsen tetoválásom, borotválkozom, nem vagyok borostás.

(Remélem nem moderálják ki, mert nem azért írtam, hogy ismerkedjek, csak azért, mert ilyenkor rögtön jön, hogy biztosan kövér, és csúnya vagy, azért kérdezel ilyenek.)


2020. okt. 9. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Egy férfi mindig legyen egy kicsit xar szagú, mert arra buknak a nők.
2020. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező komolyan azt hiszed ennyi elég egy komoly kapcsolatba?
2020. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen vannak, de ha mellé hisztikirálylányok is, mint amilyen te vagy... nah onnantól mindegy, hogy nézel ki, milyen a stílusod... A nők nem szeretik a nyafkákat.
2020. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
A nők a retkes, olajos nadrágban, félmeztelenül egy olajfúrón dolgozó férfiakat szeretik. Aki nem riad vissza ha egy vízcsapot vagy csillárt ki kell cserélni. Neked hasonló kaliberű, finnyás gold digger kell.
2020. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Drek: Te egy csodálatos ember vagy!
2020. okt. 9. 11:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a szarkazmust, de tisztában vagyok a saját képességeimmel és hibáimmal is. Nem vagyok csodálatos... :D
2020. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak. Csak őket úgy hívják, hogy átlagos nők, akik nem kellenek az olyan típusú férfiaknak, mint te. A gozzád hasonló férfiak inkább a plázacica kinézetű, vékony testalkatú csajokra (szándékosan nem írtam nőket) buknak. Azok a csajok viszont inkább a macsókat, rossz fiúkat kedvelik, mert megtehetik, hogy válogatnak.


Ez az egyéni szubjektív véleményem a kérdésedre.

2020. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es akkor az én fajta férfiakra milyen nők buknak, akik szeretik a rövidnadrágot még most is? :D Egyébként farmerben megdöglenék nyáron... rühellem az inget, zakót stb... :D
2020. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as, nem tudom, mert nem ismerem a hódításaidat. :-))))


De valószínűleg azok, akik ilyenkor is képesek szoknyát hordani harisnyával. :-)))

2020. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztos vannak. Bár nekem a sportos, lezser stílus tetszik, az elegáns soha nem indított be.
2020. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!