Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátok vagyunk, de többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk, de többet akarok. Fiúk! Ha így kezdeményezném, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerem a srácot, gyakran találkozunk, szinte minden nap beszélgetünk. Egyértelmű, hogy szerelemre hajazó érzéseink vannak egymás iránt, csak a racionális okok miatt nem kezdtünk bele egymással semmibe. Meg is beszéltük, hogy többet érzünk egymás iránt, de legyünk csak barátok, mert nem működhet a kapcsolat. Azért barátok, mert nem szerettük volna megszakítani a kapcsolatot. Így nem volt köztünk semmi, még csak egymáshoz sem értünk. Azonban időközben én úgy érzem, nem tudok csak a barátja lenni, nagyon vágyom rá, a csókjára, arra, hogy együtt töltsük a mindennapokat, mint egy pár. Ezért úgy döntöttem, elkezdek közeledni felé úgy, aztán lesz, ami lesz. Áthívtam filmezni kettesben. Filmezés közben próbálok majd közelebb kerülni hozzá testileg :D mondjuk odabújok hozzá. Ti mit szólnátok hozzá a helyében? Vagy mit javasoltok még?

25/L


2020. okt. 10. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Tökéletes.
2020. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem működhet a kapcsolat?
2020. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok. Meg fog dugni, ettől csak még rosszabbul fogod érezni magad. Nem jó ötlet!

Miért nem működhet a kapcsolat? Ez lenne az egész kulcsa.

2020. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Approve.
2020. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
Hát így egyből a sunádra nyúlnék, szóval, ha ezt választod meg a dörgölőzést azt vedd figyelembe, ha talpraesett figura, akkor ugyanezt teszi, mint én tennék ilyen helyzetben :D Persze, ha neked ez jó, akkor jó ez a megoldás, de ha komolyabbat akarsz, akkor ne így indíts, hanem mondd meg neki inkább és akkor nem lesznek kétségek meg ilyen helyzetek.
2020. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként egyszer voltam olyan helyzetben, hogy megbeszéltük, hogy nincs kapcsolat, majd áthívott filmezni... ott végig azt gondoltam, hogy mást akar (finoman szólva is nyiltan illegette magát erősen, verbálisan is olyan volt a helyzet), mikor léptem, akkor felháborodott, hogy mit képzelek, megbeszéltük, hogy csak barátság...


Azóta kerülöm az ilyen szituációkat.

2020. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ney ez tényleg félreérthető
2020. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik lennének azok a "racionális okok"? Mert, ha szerelmes lenne, nem lenne kifogás. Nyugodtan mássz rá, csak ne csodálozz, ha neki alkalmi szexnél majd nem kell több. 25 évesen játszmák és kifogások helyett kommunikálni kéne mindkettőnek.
2020. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!