Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy valakivel megbeszéltél egy randit, aztán csak vártál és vártál...és még arra se méltatott, hogy telefonon jelezze, nem jön el?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltad le a dolgot, beszéltél még vele? Mit mondtál? (És mit mondott ő?)

2020. okt. 12. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én semmit nem mondok. Ha ő megkeres, akkor elutasítom, nem vagyok bohóc.
2020. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hah, velem csak ilyen fordult elő. Az volt a top, amikor ugyan eljött a nő, de egy barátjával, 1 óra késéssel. Nem mondtam semmit, és már csak röhögni tudok ezeken.
2020. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nincs olyan, hogy csak várok és várok.

Max. 5 percet várok bárkire is, az amerikai elnökre se várnék többet.

Addig meg pont belefér egy cigi.


Ezt a szabályomat csak akkor szegem meg, ha sok pénz múlik az ügyön.

2020. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért hozta magával a barátját? Olyan veszélyesnek gondolt?
2020. okt. 12. 19:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz-mindenkinek.
2020. okt. 12. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
15 perc utan tovabbi 15 percig mar csak fedezekbol leskelodtem kivancsisagbol. A meleg lakasban kaptam az uzenetet - hideg telben volt -, hogy most szallok le. O volt a pasi. 60 percet kesett. Irtam neki, hogy hova menjen, es mikor gepelte volna a valaszt, blokkoltam.
2020. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinder randi: egy órát vártam rá, és nem írt semmit... kérdeztem, mi volt a baj, és erre se válaszolt semmit, szóval nem tudtam meg, mi történt. Később töröltem.
2020. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

#6

De és ha hótorlasz volt? Vagy csak simán késtek a buszok-vonatok-repülők?

2020. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Telefonja volt internettel. Akkor szol, hogy merre jar es mire szamitsak. Kussolt, tudva, hogy en varom a durvahidegben.
2020. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Megértem így, borzalmasak az ilyen cserbenhagyások, majd megkapja ő is a magáét.

2020. okt. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!