Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az exeiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az exeiről annak a pasinak/csajnak, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Én meg szoktam kérdezni randin az exeivel való viszonyát, ha nagyon szidja, csúnya szavakkal illeti őket, akkor nem lesz több randi, mert egy esetleges szakítás után rám is ez a sors várna.
okt. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Pont emiatt alkult ki bennem az, hogy az exeimről igyekszem normálisan beszélni, mert tudom, hogy ez egy női teszt.

Amikor új nővel ismerkedem, akkor azt mondom, hogy tehetséges ember volt az exbarátnőm, de legbelül meg egy rohadék kurvának gondolom. De ezt a nőknek nem kell tudni.

Majd szex után, akkor már tök mindegy.

okt. 12. 20:39
 2/3 A kérdező kommentje:
Testbeszéded elárulja, hogy nem mondasz igazat, azonnal észre lehet venni.
okt. 12. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Ha 1x szakítasz valakivel, nem mindegy, milyen "sors" vár rád utána?

Nem szokásom szidni a másikat, mert egy kapcsolat általában úgy romlik el, hogy mind a 2 fél hibás.

Viszont én az exemtől annyi bántást kaptam még szakítás után is, hogy megvan róla a véleményem és nem szép. Nem tisztelt, én miért tiszteljem őt? Az együtt töltött éveket tisztelem és szeretm, de nem vagyok köteles azt hazudni, hogy semmi bajom nincsen vele, mivel elég sokat bántott. (nem fizikálisan)

Nem attól függ, ki-hogy beszél az exéről, hogy a veled szemben ülő milyen ember. Szépen kell elválni és nem vár rád ez a "sors".

Inkább azért nem "szabad" ilyen emberrel tovább menni az ismerkedésben, mert még haragszik, dühös, indulatokkal van tele = még nem lépett tovább. Nem azért, mert megvan a véleménye.

okt. 13. 09:13
Rejvényfejtés csökkenti a stresszt

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!