Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha nagyon izzadságszag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nagyon izzadságszaga lenne a fiúnak, akivel randiztok, hogy jeleznétek felé?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyáva lennék hozzá. Esetleg megkérdezheted, hogy edzésről jött -e.
2020. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hasonlóan az elsőhöz, én sem merném szerintem ott a helyszínen ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. De randi végén, vagy mikor második rnadit kér, elmondanám neki, és hozzátenném, hogy nem lesz folytatás. Aki izzadságszagúan jön el randira, nálam igénytelenséget jelent, hiszen én is zuhanyozom randi előtt.
2020. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon nagy igénytelenségre vall , akinek még ezek után is tetszik az is igénytelen! A boltba is csak illatosan megyek!
2020. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezekről az emberek 99%-a nem beszél.


A másik egyébként is csak jó eséllyel felkapná a vizet, vagy elkezdene szánalmasan magyarázkodni. Ez a dolog ott bukott el, amikor nem tisztán indult el otthonról a találkozóra.

2020. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyszínen nem mondanék semmit, mert nyilvánosan nem szeretném megalázni, ki tudja, ki hallhatja meg. És azért első randit én inkább nyilvános helyre szerveznék. Max. akkor, ha rámmozdulna vagy kérdezne vmi ilyesmit, de akkor is inkább félrevonulnék. Illetve ha neki jó volt a randi, és kérne egy következőt, akkor elmondanám, hogy ne haragudj, de elég durva testszagod volt, ez nekem nem vonzó. Itt azért megnézném, hogy reagál, mert lehet, hogy magán nem érezte, szervi baja lehet, és elmegy orvoshoz. De ha elkezd olcsón magyarázkodni, hogy miért, meg elmondani mindenféle sekélyes k...nak, akkor lapát.
2020. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!