Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez randi? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez randi? Vagy csak baráti találkozó?

Figyelt kérdés

Igen, igen, tisztában vagyok vele, hogy szánalmas vagyok, amiért nem tudok magamtól különbséget tenni közötte, és nem ismerem fel magamtól, de sose volt még kapcsolatom, nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren. Úgyhogy kérlek, ne essetek nekem emiatt. Köszönöm.


Egy volt munkatársam az illető (én mondtam fel pár hónapja), akivel az utóbbi időben jóban lettünk, sokat beszélgetünk, és találkozni is szoktunk, de mindig csak nagyobb társaságban. Néha vannak ilyen kicsit félreérthető dolgok, de nem tudom, mennyire szabadna félreértenem őket, mert tényleg apróságok. A múltkor említettem, hogy amióta nem dolgozok ott, nem is szoktam inni, mire mondta, hogy igyak vele. Kérdeztem, hogy mikor, és helyszínt is meg időpontot is mondott. Egy rockkocsmába megyünk, este, kettesben.


Szerintetek?



2020. okt. 13. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Randi.
2020. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hány évesek vagytok? 20 körülieknek talán az, de akkor elég alkesz stílus, ha már randinak is ezt szánja.
2020. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha te vagy a nő, akkor majd a kocsmában meglátod, mit akar. Ott fog nyomulni, mikor máskor?


Ha nem nyomul, akkor nyilván baráti dolog.


Ha te vagy a férfi, akkor tuti bejössz neki, szerintem a nők nem szoktak csak úgy elhívni kettesben férfiakat. 30f

2020. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk mindketten, 3 nap van köztünk. :D Nekem a hellyel nincs bajom, én szeretem ezeket.
2020. okt. 13. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ja és még annyi, hogy ahogy érzed, ha túl sok vagy ilyesmi, ne részegen veszítsd el vele, hanem rendes kapcsolatban, szerintem az egészségesebb.
2020. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3: Én vagyok a lány. Eddig úgy ismertem meg őt, hogy nem hiszem, hogy bármikor is nyomulna. Tényleg ilyen nagyon kis dolgok vannak csak, amikből arra tudok következtetni, hogy talán randinak szánta. De lehet, hogy egyáltalán nem, csak én akarom annak látni.


#5: Nem vagyok szűz ("rendes" kapcsolatom nem volt még, de volt valami, ami annak tűnt, csak a másik személy szerint nem volt az). De nem feküdnék le vele (se senkivel) az első randin. Meg mondom, őt se ilyennek ismerem. Szerintem még ha együtt is lennénk, nekem kéne kezdeményeznem az első szexet. :D

2020. okt. 13. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a maga kis alamuszi módján annak szánta.
2020. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy biztonsági megoldás a számára. Ha nem veszed a jeleket és nem közeledsz felé, akkor azt mondja, hogy csak egy baráti kocsmázásra hívott.

Ha az estéből valami jobb is kisül, akkor meg simán azt mondhatja, hogy persze, hiszen randiztatok.

Nem rossz taktika, főleg ha félénk az illető. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog belőle kisülni. (majd írd meg :))

2020. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, én is kíváncsi vagyok. :D Lehet, hogy nekem kell kezdeményeznem, de az a baj, hogy én is félénk vagyok.
2020. okt. 14. 00:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, semmi nem történt, mert elfelejtette. :DDD De egy barátjával volt (akit ismerek), aki pár napja szakított a barátnőjével, szóval elnézem neki. Azóta ezzel b..szogatom poénból, elröhögünk rajta. :D Áttettük egy héttel későbbre, illetve továbbra se tudom eldönteni, hogy félreérthetem-e a kétértelmű dolgokat.
2020. okt. 19. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!