Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez randi? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez randi? Vagy csak baráti találkozó?

Figyelt kérdés

Igen, igen, tisztában vagyok vele, hogy szánalmas vagyok, amiért nem tudok magamtól különbséget tenni közötte, és nem ismerem fel magamtól, de sose volt még kapcsolatom, nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren. Úgyhogy kérlek, ne essetek nekem emiatt. Köszönöm.


Egy volt munkatársam az illető (én mondtam fel pár hónapja), akivel az utóbbi időben jóban lettünk, sokat beszélgetünk, és találkozni is szoktunk, de mindig csak nagyobb társaságban. Néha vannak ilyen kicsit félreérthető dolgok, de nem tudom, mennyire szabadna félreértenem őket, mert tényleg apróságok. A múltkor említettem, hogy amióta nem dolgozok ott, nem is szoktam inni, mire mondta, hogy igyak vele. Kérdeztem, hogy mikor, és helyszínt is meg időpontot is mondott. Egy rockkocsmába megyünk, este, kettesben.


Szerintetek?



2020. okt. 13. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfelejtette, akkor tuti nem randinak szánta. De ha mégis, akkor elég nagy láma :D
2020. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!