Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok mondani netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok mondani netes ismerkedéskor olyan férfiaknak, akik a köszönés után kérnek egy fotót és egyből randira hívnak?

Figyelt kérdés

Mindez alig pár percen belül. Nem érdekli, hogy milyen természetű nő vagy, milyen hobbijaid vannak, nem érdekli a személyed, csak a körülményeid: lakásod, autód, stb., s ez nem csak interneten, hanem Személyes randin is. Biztos nektek is, nőtársak, volt ilyen tapasztalatotok :).

Köszönöm előre is a komoly válaszokat :).



2020. okt. 14. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ilyen nem volt, de azt írnám neki, hogy "nem vagyok meleg".
2020. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedéskor csak szexelni keresek bárkit is, úgyh nem tartozik rá az anyagi helyzetem. Aztán ha az ágyban bizonyított, akkor max összejövök vele, ha érdemes rá.
2020. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: a csajok folyton arról beszélnek, hogy mennyire vágynak rá, hogy valaki az utcán menjen oda hozzjuk, és szólítsa meg őket.


Ez mennyivel másabb annál, mint a neten kér 2 perc után fotót/randit?


Az utcán ugyanúgy nem tudod, hogy milyen a jelleme, hogy 2 értelmes szót tud e szólni, hogy van e bennetek legalább egy hangyányi közös.


(ps: a múltkor itt a GYK-n 0%-ra lettem pontozva, mikor nem értettem, hogy mi ez a nagy "az ideális, ha az utcán szólít le" mánia a nők részéről, mert többen említették, hogy ez az álmuk. Szóval az ilyen nőnek gondolom nem probléma, ha minden ismeret vagy tudás nélkül akár online is randira hívják)

2020. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bunko ne legyen, de ha huzamosabb ideje vagy tarskereson, valoban belefaradsz a folosleges korokbe. Es elso randi, foleg nagyvarosban, lehet egy kaveszunet is.

No vagyok, de ha valaki agyonmanipulalt vagy tiz eves fotokat lat, tenyleg azt szeretne tudni, kuka vagy lephetunk tovabb.

2020. okt. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdő vagyok ebben még és férfi,de én először mindig is szeretem megismerni az adott személyt,engem nem nagyon érdekel pl hogy most van e kocsi vagy nem?

Nem az anyagi dolgaidat nézem ha nem te érdekelsz csupán.

Manapság ezek szerint ez a divat férfi tarasaimnál, de egyébként nőlből is van ilyen sajnos.

Nem a kocsid,munkád,telefonod,házad miatt fogok össze jönni az adott személlyel,ha nem azért mert kedvelem és szerelmet érzek iránt.

22 évesen én ezt gondolom.

2020. okt. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

"No vagyok, de ha valaki agyonmanipulalt vagy tiz eves fotokat lat, tenyleg azt szeretne tudni, kuka vagy lephetunk tovabb."


Nem csak az agyonmanipulált képekkel van a gond.


Velem online előfordult többször, hogy heteket, akár hónapokat levelezgettünk, a kémia kommunikációs téren tökéletesen megvolt, aztán a képcserénél, vagy az első offline találkozónál kiderült, hogy ez nem fog működni valamelyikünk részéről.


Ha az ember visszanéz, akkor azt látja, hogy mondjuk 3-4 hétig levelezik az első találkozás előtt, majd ott bukik a folytatás, akkor azt látja, hogy nagyon gyorsan elszalad egy fél év, összesen van benne 4-5 randi, és ilyen tempóban kb sosem lesz párja, így átvált arra, hogy gyorsan legyünk túl a fotón (lehet, hogy be sem jövök a nőnek), legyünk túl a találkozáson (sima 1 óra randi egy kávé mellett), és ha ott is megvan a kémia, akkor lehet tovább ismerkedni, nem kell az első randi után rögtön kihirdetni az ásó-kapa-nagyharangot.

2020. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!