Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első 2 randin, miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 2 randin, miért csak az anyagiak rol tudott beszélni nekem?

Figyelt kérdés
Neki mennyi pénze van és mennyi kocsiba stb... Ő körbe járta a világot stb... Mire jó ez? Harmadik randira el lettem hívva de nekem elaz már nem ment volna vissza is utasítottam! Ezért én vagyok a furcsa és az agy halott, mikor közöltem vele át adom másnak a lehetőséget, én második sem leszek, az sem fér bele nálam. Utána azt a stílust ahogy beszélt... Mire jó ez? N30
2020. okt. 16. 14:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%
Én vagyok az embered. Csóró és idős.
2020. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
Én csak csóró vagyok, de 32 éves. :D
2020. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy offoltad!
2020. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#17


"Mivel pénzelésre van szüksége, velem ellentétben nincs jó végzettsége és munkája. Tanulatlan, lusta emberekkel meg nem ismerkedem."



Attól hogy valaki nem járt egyetemre, vagy csak egy szakmája van még lehet életrevaló, motivált, sikeres ember, én vagyok az élő példa rá, sikeres vállalkozásom van, pedig csak gimibe jártam, de a mondat többi részével teljesen egyetértek, a legrosszabb ha lusta, életunt egy férfi és egy nőre vár, hogy tartsa el.

2020. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A pénz a legnemesebb embereket is megtöri sajnos.. ha 8 órán át randizol és minden ok szimpátia vonzódás , de végén benyőgöd , hogy szar munkád van , ott nem lesz kövi randi.. kivéve ha a nő 1 az 1 ezerből akit ez nem érdekel..
2020. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25


Nem tudom hány éves vagy, ha 25 alatti akkor még azt mondom nem baj, viszont fölötte már nem árt ha jól keresel mert tervezni kell a jövőt, ház,autó, gyermek, ezek nagyon sokba kerülnek, és a nők olyan férfit választanak aki stabil anyagi háttérrel rendelkezik, mert a terhesség illetve az azutáni időszakban a férfinek kell a nőt, illetve a babát eltartania, és minimálbérből 3 ember nem él meg!

2020. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!