Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, akinél 15 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinél 15 év a korkülönbség, vagy több?

Figyelt kérdés
Zavart benneteket, hogy a másik még nem tart ott, ahol ti? Esetleg most kezd csak dolgozni, most csinálja a diplomáját, tehát nincs egy fix munkájuk 10 éve. Ilyesmire gondolok.
2020. okt. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

17 év volt köztünk, 2 közös gyerekünk született. Az igazi problémák ott jöttek elő, amikor ő elmúlt 50, én meg 30 is alig. Persze ha álomkapcsolat lett volna, akkor túléljük. De amúgy sem volt az. Ő gyakorlatilag "nyugdíjba ment", én végre visszatértem volna az életbe az anya-üzemmódból. De csak egy biorobot voltam, ő meg mindenhez fáradt.

Kiléptem. És többé nem érdekel olyan, akivel 5 évnél nagyobb a korkülönbség.

2020. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férjem 40, én 26. Mindketten dolgozunk és ugyanazt akarjuk az élettől, így sosem zavart.
2020. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sosem zavart, ha a barátnőm még sulis volt. Nem szorulok rá a pénzükre.
2020. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Férjem több mint 15 évvel idősebb nálam,a szeretőm több mint 15 évvel fiatalabb mint én.

Jó ez így mindenkinek :)

2020. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!