Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha állítólag szexi az IQ(nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi a ló kérdése:

Ha állítólag szexi az IQ(nők harsogják), miért nem szexeltem 3,5 éve nővel 130 feletti intelligencia hányadossal?

Figyelt kérdés

Ja igen, ronda vagyok külsőre.

F/29

okt. 17. 13:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
A magas IQ és a mentális problémák nem zárják ki egymást...
okt. 17. 13:47
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
A kulso megfog. Innentol minden no levegonek nez teged, ha Einstein vagy akkor is. Persze ha sok a lóvèd, akkor erdekes leszel hirtelen szamukra. De addig nem.
okt. 17. 13:47
 3/40 A kérdező kommentje:
IRL általában nagyon butítani kell magamon, mert sokan alig értik amit beszélek.
okt. 17. 13:48
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Biztos nem elég nagy, 140+ -al nekem össze jött.

Bár először el kell hívni randira párszor. ;-)

okt. 17. 13:48
Online pletyi nőknek
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 127. Semmit nem jelent ez a nőknek ha pl kövér vagy. Onnantól taka van.
okt. 17. 13:49
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Te egyik nap még szűz vagy, másik nap milfeket döngetsz, harmadik nap meg 3.5 éve nem szexeltél. Mi lenne ha megállapodnál végre az egyik opciónál, és aköré építenéd a kérdéseidet?

Egyébként a nem szexeltem NŐVEL egy freudi elszólás? :D

okt. 17. 13:50
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
#6: én is itt fagytam be a kiírássál egy fél percre, aztán elengedtem ezt a meghatározást nála.
okt. 17. 13:52
ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek nem tetszel külsőre,az szóba se áll veled,tehát sose tudja meg hogy milyen "okos" vagy.
okt. 17. 13:52
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fészbukon kellene csinálni a kamu IQ tesztet. Kicsit más eredményt kapnàtok.

A valósàgban többféle IQ létezik.

okt. 17. 13:53
 10/40 A kérdező kommentje:
mensánál voltam teszten.
okt. 17. 13:54
1 2 3 4
Unatkozol? Gyere játszani!

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!