Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha állítólag szexi az IQ(nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag szexi az IQ(nők harsogják), miért nem szexeltem 3,5 éve nővel 130 feletti intelligencia hányadossal?

Figyelt kérdés

Ja igen, ronda vagyok külsőre.


F/29


2020. okt. 17. 13:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha ilyen okos vagy, akkor miért nem jössz rá, hogy más dolgok is számítanak és miért nem változtatsz az életeden?


Ha olyan okos vagy, akkor miért nem jössz rá hogy fontos a jó test, ezért elkezdesz egészségesen táplálkozni és eljárni edzőterembe?

Ha olyan okos vagy, akkor miért nem jössz rá hogy fontosak a kommunikációs képességek és fejlesztesz rajtuk?

Ha olyan okos vagy, akkor miért nem jössz rá hogy fontos a pénz és keresel egy jól fizető szakmát?


Stb-stb.

2020. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
17%

Mert a nok szamara ket fajta ferfi letezik. Az, amelyik szexualisan vonzo, es az, amelyik nem. A masodik kategoria szamukra nem letezik, lathatatlan. Tehat amikor olyanokat hiresztelnek, hogy nekik "szexi az IQ", meg ilyenek, valojaban azt fejtegetik, hogy milyen szempontok alapjan szemezgetnenek az elso kategoriabol. Ez a bicskanyitogato noi kepmutatas non plus ultraja, es szegeny inceleket hamis remennyel taplaljak. Ezt kellene csirajaban megszuntetni es jobb lenne a vilag :)


[link]



36F incel

2020. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Met az arcomat nem tudm megváltoztatni kedves troll 11.
2020. okt. 17. 13:59
 14/40 anonim ***** válasza:
40%
#11 írta, hogy butának kell tettetnie magát, mert az emberek nem értenék meg. Hát nem szomorú? :(
2020. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Az alkoholizmusod már bőven levitte ezt a hányadost a gyenge-közepes értékre, úgy max 100 környékére. Pontosabban: reménykedj benne, hogy csak annyira.
2020. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%

"amelyik szexualisan vonzo, es az, amelyik nem. A masodik kategoria szamukra nem letezik, lathatatlan. Tehat amikor olyanokat hiresztelnek, hogy nekik "szexi az IQ", meg ilyenek, valojaban azt fejtegetik, hogy milyen szempontok alapjan szemezgetnenek az elso kategoriabol. "


Ez teljesen magától értetődő. Kapcsolathoz nyilván az is kell, hogy szexuálisan vonzó legyen, az az alap, a többi utána jön. De ha külsőre pl. vonzó egy férfi, de mellé undorító jellemű és/vagy buta, akkor nálam átesik a "láthatatlan" kategóriába, kész, vége.

2020. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

15.


Én 5 évig voltam alkoholista, aztán leszoktam teljesen. Még utána is 119-124 közé eső IQ-m maradt a Mensa szerint.

2020. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

"általában nagyon butítani kell magamon, mert sokan alig értik amit beszélek"


Megkérdezhetem, hogy milyen munkát végzel 130 feletti IQ-val?

2020. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
13. De az arcodon kívül minden máson tudnál te nyomorék. Múltkor itt mutogattad magad. Annyira nem vagy ronda, hogy jó állással, kigyúrt testtel, értelmes hozzáállással ne tudnál nőt találni. Nem holnapra, de mondjuk 3-5 év múlva.
2020. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%
Mert az IQ csak egy fajtája az intelligenciának. Van még például EQ is. Ha az nincs, akkor nem kellesz senkinek, neked meg a kérdéseid alapján nincs.
2020. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!