Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a verssel nyerő ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a verssel nyerő ötlet randira hívni a csajt?

Figyelt kérdés

Menő vagyok és nem balf.sz

BMW-m van én nem Barkas.

Szeretem a szexi nőket

Randira is viszem őket.

De mióta megláttalak

A többi nő offos darab.

Csak téged akarlak bébi

Randizz velem, nem kell félni!


2020. okt. 17. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg még lehetne valami rövid refrén.
2020. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem tetszik, nekem kicsit olyan, mintha menőzni akarnál azzal, hogy mid van.
2020. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Vajon a verses gyerek is Balázska egyik reinkarnációja?
2020. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy Dopeman-es "Öüüüüüügh" nyögés kellene még a végére, vagy egy kis fuxcsörgetés hangeffekt. De amúgy nagyon "menő" vers ez, bizonyos körökben, úgymint gettó, romatelep, Hős utcai drogtanyák, Mónika show (ha még létezik).
2020. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Nem rossz rap szöveg 😆
2020. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 October15 ***** válasza:
40%

Esetleg lehetne benne pár rím, kijöhetne az ütem... tudod bármi ami versre emlékeztet azon túl, hogy egy mondatot 2 sorba írsz mert hát vmi attól lesz vers a telepen... :D


Amúgy ezt a hány éves nagyapádtól hallottad és egy hány éves lánynak/nőnek szánod? :D Csak mert kétlem, hogy nagyon sok tizen-huszon éves lány tudja mi az a Barkas.

Jó mondjuk már ott elvetélt ötlet, hogy versben akarsz elhívni valakit randira. De ha már mindenképpen akkor legalább ne reklámoznád, hogy kifejezetten a külső alapján ítéled meg a nőket méghozzá nem először. :D


Lehet nekem túl nagyok az elvárásaim az emberekkel szemben de egy csaj helyében úgy elküldenélek a jó k...................-ba, hogy a lábad nem érné a földet. :D

2020. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 October15 ***** válasza:
55%

Csak a te kedvedért: 19 éves lány [nyugi messze a te vagy hát igazából kb bárki ligája fölött játszik] reakciója: "Fujj bazdmeg"

Ill. halvány fogalma sem volt róla, hogy mi az a Barkas. :D

2020. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem általában az a csajozós szövegem hogy


Fa*om mint az alkarom, édes kislány, itt az alkalom! :)

2020. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6 szerintem totál nincs érzéked a versekhez ha még a rímeket se veszed észre. Ja, és stabil a vers, a haverok is megmondták. Csak nem tudom a bigének tetszik e akire nyomulok ezerrel.
2020. okt. 17. 18:55
 10/15 October15 ***** válasza:
73%

Ja... a bölcsész a hülye a versekhez és nem a type C... :D Aha ez így működik.


Arra az esetre ha a csaj valami megdöbbentően érthetetlen oknál fogva nem apceptálná kérésed ajánlanám neki, hogy ő is versben közölje:

"Kérem a Sorsot, sorsod kérje meg,

Csillag-sorsomba ne véljen fonódni"

2020. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!