Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy ismerkedtetek egy lánnyal már egy ideje, majd egyszer csak bejelentette, hogy neki nem megy tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan esetre gondolok, amikor ismerkedtek, szeretsz vele lenni, de nem veszed még túl komolyan a dolgot, bizonytalan vagy stb. és ez a lánynak rosszul esik. Emiatt úgy dönt nem akarja tovább folytatni a dolgot.

Ha ebben a helyzetben lennél összeszednéd magad és próbálnád visszanyerni, vagy hagynád?

Lányok válasza is jöhet.


2020. okt. 19. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Lány vagyok

Nekem nem kéne ilyen srác. Ha bizonytalan, akkor menjen és keressen olyat, akiben 1000%ban akar valamit, de velem ne szórakozzon. Volt hasonlóhoz szerencsém. Hagytam is a fenébe, majd pár hónap múlva újra felkeresett, hogy azért mégis csak szeretne tőlem többet. Elküldtem. Mondanom se kell vérig sértődött. :D

2020. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hogyan lehet valaki teljesen biztos egy ilyen súlyos kérdésben...? Ez nem valami olyan kis hétköznapi semmiség, hogy mi legyen az ebéd szombaton.


Egyik féltől sem várható el a teljes bizonyosság, főleg nem rövidebb idő után.

2020. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok a lány, kértem, hogy álljon úgy a dolgokhoz, hogy ne csak neki legyen jó, persze megígért mindent, de a szavát nem tartotta be. Persze végül ő sérült be, mert nem úgy van, ahogy ő azt elképzelte...
2020. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha bizonytalan a másik fél akkor ama ismerkedés "nem egy ideje" tart hanem gyorsan véget ér. A lány már így is türelmes volt veled, hogy nem azonnal tett lapátra. Tanulj az esetből és legközelebb úgy vágj bele hogy biztosan tudd mit akarsz. A lánynál meg eljátszottad a bizalmat, futhatsz még egy kört de eléggé esélytelennek tűnik. Lépj tovább rajt és legyen tanulság számodra az eset.
2020. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Pont az az ISMERKEDÉS lényege, hogy még nem igazán ismeritek egymást, ennek megfelelően semmi hosszabb távúban nem lehettek bizonyosak. Szóval több-kevesebb bizonytalanság mindenképp vele jár. Akkor döntenék úgy, hogy nem folytatom, ha nagyon nem érezném a másikon, hogy számára jó lesz a kapcsolat (ha gyakran érezném rajta a bizonytalanságot, ha nem érezném rajta hogy bizakodó és lelkes, stb.), vagy ha már hosszabb ideje együtt lennénk és én jóval több dolgot szeretnék bizonyosabban látni (pl. közös jövő).
2020. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány, az utolsó rátapintott a lényegre. Nem érzem rajta, hogy lelkes lenne.

Soha nem bókol, nem tervez velem, és úgy érzem még mindig biuonytalan, pedig már le is feküdtünk. Ez nekem nagyon rosszul esik és úgy érzem nem tudom tovább csinálni.

Nem tudom, hogy túlreagálom, vagy csak kell még egy kis idő neki kibontakozni.

2020. okt. 20. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is kezd kaparni, az csak a szex miatt lesz.
2020. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hova akarod hogy kibontakozzon? A lényeg megvolt, megdugott és kb. ennyit akar a jövőben is, ha akar.

Hány évesek vagytok? A játszma nem fogja meghatni, csak te szívod meg.

2020. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!