Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy alacsonyabb srácról?

Figyelt kérdés

Bejön nektek kinézetre, de mondjuk alacsonyabb nálatok 4-5 cm-rel. Meg tudjátok benne látni a férfit, vagy esélytelen?

Esetleg belső tulajdonságokkal tud kompenzálni?



2020. okt. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A személyiség jellege, és 'nagysága' kompenzáló erejű.
2020. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehet kompenzálni.


Azok az alacsony férfiak sírnak, akik még csúnyák, csórók és belsőre is töketlenek, néma kukák.

2020. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nem tud bejönni kinézetre, hiszen a magasság külső tulajdonság. Plusz nem vagyok egy extrém magas nő, tehát aki ennyire sem tud nőni azt már nehéz elképzelnem. :/ Sőt. Én már a velem egy magasokra sem tudok férfiként nézni, le lehet pontozni, de ez az igazság, tehát a kérdésre válaszoltam. Kell pár centi előny a javára, hogy egyáltalán potenciális partner zónába kerüljön valaki.

Ennek ellenére fontos a jó belső, mert lehet bármilyen magas, ha a személyisége kuka. Viszont hál Istennek az átlag férfiméret felettem van bőven, így amúgy még nem is igen kellett ezen agyalognom.

2020. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Nálam ez akkor kompenzálható, ha tényleg csak pár centiről van szó. De pl nekem 10 centi már sok. Nem azt mondom, hogy 10 centivel alacsonyabb srácot nem látom férfinek, csak azt, hogy számomra nem vonzó.
2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!