Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek konzervatív vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek konzervatív vagyok?

Figyelt kérdés
Miután nem feküdtem le a sráccal gumi nélkül, azt mondta, hogy helyes csaj vagyok, de túl konzervatív és nem akar többet talizni, mert nem illünk össze. Mondtam, hogy lehet gumi nélkül szexelni idővel, std tesztek birtokában, mert én sem szeretem a gumit. De hát első alkalmakkor tőlem ne várjon ilyet senki, mikor még csak 3 hete ismerkedünk és ez lett volna az első aktus. Kicsit csalódott vagyok, hogy be lettem skatulyázva.

2020. okt. 20. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Konzervatív vagy, de ez nem egy negatív, vagy rossz dolog egyáltalán. Jól csináltad.
2020. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolga van a srácnak, ha így válogathat. Nem konzervatív vagy, hanem felelősen gondolkodó ember.
2020. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan egyetértek veled. Lehet ezt konzervativizmusnak is nevezni akár, de én inkább azt mondom, felelősségteljes vagy. És ez jó dolog. Ne vegye el a kedved az, amit a srác mondott.
2020. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem konzervatív, csak felelősségteljes és okos. Hidd el, semmit se vesztettél egy ilyen emberrel.
2020. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Én 12 nőt megdugtam ,de még sose húztam óvszert és még élek.
2020. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem konzervatív vagy, hanem van józan paraszti eszed. Csalódott ne legyél, nem kár az STD-k széles tárházáig, amit veled szeretett volna megosztani, meghalni sokkal nagyobb kockázat, mint egy ilyen egybitest kihagyni.
2020. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem konzervatív vagy, hanem épeszű. A pasi csak jól be akart szólni, mert fájt az egójának, hogy "visszautasítottad" (=nem szexeltél vele gumi nélkül).

Ráadásul a konzervatív nem is egy kimondottan negatív jelző. Nem trendi ma konzervatívnak lenni, én sem vagyok az, de attól ez még nem egy olyan egyértelmű sértés, mint az idióta, frigid P***, satöbbi.

2020. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kósza numera lettél volna a srácnak, jó, ha tisztában vagy ezzel. Csak akkor ilyen "bátor" és rámenős a fickó, ha nincs tétje a dolognak, vagyis ha semmi komolyat nem akart tőled. Tudom, mert 40 éve én is ilyen szarházi voltam a kevésbé tetsző lányokkal.
2020. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!