Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapuzárási pánik, ha 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik, ha 40 éves nőként úgy érzem, legszivesebben itthagynám a családomat és elköltöznék egy másik országba mondjuk kalandvágyból?

Figyelt kérdés
persze nem fogom, mert imádom a ygerekeimet és nagyon hiányoznának. A férjem nem, de utálom hogy nem vagyok szabad ember, nem tehetek azt amit akarok, röghöz vagyok kötve.

2020. okt. 23. 17:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Erre szülés előtt kellett volna gondolni. De egyszer felnőnek a gyerekek, és akkor oda mész, ahova akarsz (és a pénztárcád engedi). Ha virtuálisan is van kedved kalandozni, szívesen beszélgetek veled.
2020. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Azt a kaput már akkor bezárták, amikor elmúltál 30 éves, testvérem. Te nagyon el vagy tévedve.
2020. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Az,én is így vagyok.
2020. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem kapuzárási pánik, hanem teljesen normális dolog az álmodozás.

Sazabdságra vágyni mindenkinek szíve joga.

A világirodalom tele van ilyen főhősnő alakokkal.

Hogy a valóságban ki mit tesz meg, hol a határ...hát az más kérdés.

2020. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
Siman talalhatsz szeretoket otthon is. Nem kell hozza elutazni.
2020. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Lehetsz még szabad, azt csinálsz amit akarsz, miután a legutolsó gyereked is elmúlt 18 éves és felnevelted őket normálisan, tisztességgel. Csak ha már megcsináltad őket, akkor fel is kéne őket nevelni normálisan.
2020. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen normalis, elfaradtal.


Ugyanigy erzek.


40/N

2020. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

Szomorú, de sokszor azok a dokufilmek indulnak így, ahol végül a karakter áldozatként végzi külföldön, ahol behülyíti egy bűnöző férfi. Az eleje majdnem mindig ez, hogy az illető "kalandozni vágyott", de rögtön bele is esett egy ilyen csapdába.


Kalandozni "itthon" is lehet, nem kell ehhez a világ másik oldalára menni.

2020. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
senki nem beszélt pasizásról...engem az új kultúra megismerése, beilleszkedés, önmegvalósítás vonz meg az őj lehetőségek, nem carlos meg romeo...
2020. okt. 23. 18:20
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem ilyet. Olyan soha többet érzés volt. 35 voltam 😄

Mekkorák a gyerekek?

2020. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!