Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az együtt járást meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt járást meg kell beszélni, vagy ez olyan magától értetődő dolog? Bövebben

Figyelt kérdés

Az előző barátom az első csókunktól számította az együtt járást, vele kb 1-1,5 hónapra rá beszéltünk erről és akkor mondta hogy szerintem már együtt vagyunk.

Most vagy egy fiú, akivel találkozgatunk, szexelünk, együtt alszunk, találkozáskor-búcsúzáskor mindig van csók, mindig kézen fogja sétálunk, ez már 3 hete tart.

Nálatok hogy volt? Le kell ülni megbeszélni ezt, vagy magától értetődő néha? Pl: a mi esetünkben?

25


2020. okt. 24. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló korú, mint te? Mert nem ártana megbeszélni, ki mit akar. Sokan elvannak manapság laza viszonyban is, párhuzamosan másokkal is ráadásul... Aztán egyesek később szembesülnek vele, hogy a másik másképp gondolja.
2020. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudom... Nekem valahogy olyan furcsa ez, hogy lefekszetek egymással úgy, hogy még nem is tudjátok, hogy kapcsolatban vagytok-e. Lehet régimódi vagyok, de szerintem a sorrend pont fordítva "jobb", ha valaki annyira felszabadult valaki mással szemben, hogy lefeküdjön vele, akkor már előtte sokkal több volt az, mint egy barátság. Vagy nem?
2020. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van akinél még a házasság ténye sem elég egyértelmű.
2020. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. egy szexkapcsolat.
2020. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan kapcsolatom is, ahol nem beszéltük meg, egyértelmű volt, de olyan is, ahol csak nekem volt egyértelmű, mert a másik fél megkérdezte, hogy "akkor most mi együtt vagyunk?" :D Ami elég poénos volt úgy, hogy előtte kb. fél órán át ott ültem az ölében és csókolóztunk. Aztán elmentünk kézen fogva sétálni, és erre ezt így megkérdezi. Mondtam neki, hogy "persze, miért, te nem így gondolod?" :D Erre ő mondta, hogy de, csak még nem volt párkapcsolata, ezért nem volt benne biztos, hogy ez mit jelent. :D Hát nem tudom, én olyannal nem csókolózok, akivel nem akarok párban lenni, szóval ha bármi testiség történik közöttünk, nekem az már azt jelenti, hogy együtt vagyunk. A páromon kívül másnak nem engedném, hogy hozzám nyúljon. Szóval kicsit vicces volt, hogy ez neki nem volt egyértelmű, de legalább itt megtanultam, hogy ezt nem mindenki gondolja így. Szóval legközelebb, ha valaki rákérdez ilyenre, legalább nem fogok már meglepődni. :)
2020. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Számomra az első dugástól kezdve minősül járásnak valami, addig csak randizgatás.

Legalábbis HA komolyan tervezek a csajjal. Ha nem, akkor sose lesz olyan, hogy járunk.

2020. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5.


Én biztos megkérdezném, leginkább azért, mert mi van akkor, ha a másik fél nem így gondolja? Az duplán kínos, ráadásul kicsit (nagyon) lesújtó érzelmileg. Meg jobb az ilyen dolgokat kerek-perec letisztázni, mert az "evidens" dolgok általában máshogy kerülnek értelmezésre.

2020. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megbeszélni, nekem fontosak lennének a keretek. A hűséget is meg szoktam idővel beszélni, a közös célokat is. Akkor a kapcsolatunk sek lehet tabu.
2020. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes megbeszélni. Ciki, ha hónapokkal később derül ki, hogy a másik nem úgy gondolta, mint én. Pedig végülis teljesen jogos is lehetne... de akkor már nagy pofáraesés erre ráébredni.
2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Eljárunk vacsorázgatni is, amit mindig ő fizet. Volt már hogy hozott nekem ajándékot is. Komoly embernek ismertem meg, nem ilyen szexkapcsolatosnak.

Szerintem ez már egy kapcsolat, mert én sem fekszem le olyannal, akivel nem látom a folytatást.

2020. okt. 25. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!