Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk-férfiak, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-férfiak, hogy reagálnátok, ha egy nõ leszólítana az utcán és ismerkedést kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Van egy srác a környékünkön, akit olykor látok az utcán, boltban, viszont semmit sem tudok róla. Ellenben iszonyúan tetszik az elsõ pillanattól fogva, hogy meglattam. Valószínűleg õ azt sem tudja, hogy egyáltalán létezem, õ nem figyelt fel rám, szemezés, semmi sem volt. Próbáltam megkeresni társkeresõkön, sikertelenül. Mivel esélyem sincs kideríteni ki õ, ezért arra gondoltam, ha egyszer újra látom, egy életem egy halálom, leszólítom az utcán és megmondom neki, hogy nagyon szimpinek találom, stb. Ti hogyan reagálnátok ilyesmire? :D

2020. okt. 24. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én speciel örülnék neki 😊
2020. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Igazából én is örülnék neki, nincs semmi vesztenivalód szóval hajrá.


F

2020. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy szoktam, ha jó csaj, rámennék.
2020. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Keresném a háttérben Jáksó Lászlót a parókában és pezsgővel a kezében, illetve a "Kész Átverés" stáb többi tagját, mint kameraman, ügyelő, mikrofos stb.
2020. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan feltennék "fura" kérdéseket, pl hogy biztos hozzám akartál-e szólni, vagy ittál-e valamit, ezeken ne is lepődjön meg egy nő sem kb. Nem veletek van a gond, csak nem tudunk mit kezdeni ezzel az érzéssel, de utána feloldódunk :)
2020. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

" Aha, hö he háh. "

Kb. erre a reakcióara számíts. :))

2020. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Arra gondolnék, biztos lejmolni akar.
2020. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezném tőle, hogy milyen szert használ, mert nekem is jól jönne. De minimum hátranéznék, hogy biztosan másvalakihez beszél, csak véletlenül kettejük között állok. Végül is nincs vesztenivalód, ez így teljesen normális közeledés, semmi vállalhatatlan sincs benne.
2020. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki nagyon. :)

Bár velem ilyen nem hinném, hogy valaha is megtörténik sajnos.. :D

2020. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
biztos hogy felébrednék,hétfő reggel 6óra lenne és mehetnék dolgozni...
2020. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!