Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha pl. leszólit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha pl. leszólit valaki titeket egy boltban vagy akárhol, és elhív titeket meginni valamit. Ez mennyire okés?

Figyelt kérdés
Ha szimpatikus az illető , igent mondanátok a randira?

2020. okt. 26. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha bejön a pasi, akkor "ah, milyen bátor, férfias, rámenős, ez tetszik!"

Ha egy lúzer incel teszi ugyanezt, akkor "nem kéne a nőket mindenfelé zaklatni, nem itt kell ismerkedni!"

2020. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyedülálló vagyok, nyitott az ismerkedésre és tetszik a srác, normális módon szólít meg, akkor persze, benne lennék. Egyszer szólítottak le eddig utcán, tök szimpi volt a srác, de épp volt barátom, úgyhogy megmondtam neki. Viszont sétáltunk egyet és jót beszélgettünk. Szerintem nem ördögtől való dolog ez az ismerkedési mód, csak valamiért kevesen nyitottak rá, úgyhogy kicsi szerintem az esély a sikerre. De ha jól csinálod, be fog jönni.
2020. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha udvarias (köszön, megkérdezi, zavar-e, udvarias módon bókol stb.), nem akkor jön oda jópofizni, amikor láthatóan mást csinálok (pl. volt, aki akkor jött oda puncsolni postán, amikor éppen beszéltem az ügyintézővel, na az gáz) és szimpatikus, nekem nem lenne ellenemre.
2020. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

1-es, szerintem nem zaklatás egy csúnya pasitól sem, ha udvarias, és érti a nemet. Tudni kell kezelni az elutasítást, erre fel kell készülni, mert garantáltan lesz sok. Ha bármi kifogást mond, érteni kell a nemet, udvarias mosollyal bólintani, hogy rendben, további szép napot! Ennyi

Nem kell felháborodni, akármilyen kifogással is jön a lány, valószínűleg váratlanul érte és zavarban van

2020. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én nehezen tudom elképzelni, hogy ha egy teljesen ismeretlen csak úgy minden előzmény nélkül leszólít, igent mondjak, de én elég visszahúzódó és zárkózott vagyok, más lánynál működhet. Boltban ismerkedtem már úgy, hogy pl antikváriumban vagy lemezboltban böngészés közben szóba elegyedtünk, így már volt egy alap közös téma és szimpátia. Ha utcán vagy buszon szólítottak meg is több esélye volt, ha valami kapcsán tette, pl a könyv, amit olvasok vagy zenekaros póló rajtam stb. Volt, aki a hátizsákomon lévő teljesítménytúrás jelvényekre hivatkozva tette :D Lehet, hogy számára csak ürügy, de nekem pl könnyebb így idegennel beszélgetni. Ettől függetlenül nem tartom ördögtől való dolognak, ha valaki csak úgy leszólít egy neki szimpatikus nőt, ha udvariasan teszi.
2020. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Feltéve ha

-egyedülálló vagyok

-épp olyan lelkiállapotban vagyok, hogy volna kedvem ismerkedni

-az illető kulturáltan szólított meg

-nem apám korú

-nem igénytelen/mosdatlan/büdös vagy akármilyen módon taszító

-szimpatikusnak tűnik

akkor igen, elmennék vele.


Jelen pillanatban már az első ponton bukik a dolog.

2020. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy jön oda,hogy normális,tehát nem csak odaszól primitív stílusban,mint amikor a megállókban jönnek oda az idióták,és udvariasan elbírja mondani azt a pár mondatot,és szimpatikus,akkor szerintem nincs ezzel semmi baj.De való igaz,hogy minden más esetben inkább félelmet keltene bennem..
2020. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebben a világban? Arrébb mennék és ha utánam jönne segítséget kérnék. Eszem ágában nem lenne.
2020. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár éve a NAV kirendeltségen várakozás közben megszólított, utána meghívott egy kávéra. Ma a férjem.
2020. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi 9-es.

Végre valaki a tapasztalatát írja le.

2020. okt. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!