Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti lennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti lennétek olyan nővel komoly kapcsolatban akinek az exe börtönben volt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Huha nem gondoltam volna, hogy 4-ből 0 lesz az arány.

Ebben az esetben mit gondoltok, az ismerkedés mely szakaszában érdemes ezt felhozni? Vagy írjam ki a profilra inkább?

2020. okt. 26. 17:29
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ.


Ha egy olyan nő, aki összejött egy féreg bűnözővel, akkor nem. De ha a csaj nem tudta, vagy pláne kapcsolat közben csinált valamit, akkor igen. Erre volt is példa.

2020. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kontextust direkt ki akarom kerülni (még), bár az érdekel mi a szavazatok mögötti gondolatmenet, úgyhogy a válaszodat köszönöm.

Ja még annyit: ebben az esetben ugyanolyan bűnözőnek veszem a tömeggyilkost és a pedofilt a torrentezőkkel és a füvet szívókkal. Szóval (a kérdésben) tényleg csak arról van szó, hogy az ex ült valamiért a sitten.

2020. okt. 26. 17:41
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk attól is függ, hogy miért került börtönbe? Egy sikkasztó vagy rabló ex még nem is olyan nagy baj, de egy gyilkos már igen. Főleg, ha nem fogadta el a szakításotokat. Kijön és megtámad vagy megpróbál megölni engem, hogy "visszaszerezze" a barátnőjét.



Nem szeretnék félelemben élni. Elég stresszes az életem enélkül is.

2020. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Nem.


Azért nem, mert ennek a nőnek szó szerint a rosszfiúk jönnek be és én nem tudnék olyan állatiasan, ösztönből jövően domináns, tökös lenni, mint egy börtönt megjárt elítélt, amilyen fajta férfitől láthatóan a csaj a nedveiben tocsog már.

2020. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Kontextus nélkül: Nem!

Általában tud a nő a barátja piszkos ügyeiről, így legalább hallgatólagos beleegyezését adta a bűnöző életmúdhoz. Ilyen ember meg nem kéne nekem.

2020. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A csajnak nem a rosszfiúk az esete, más oka volt annak, hogy összejöttek, és a börtönt járt fickó sem volt domináns.
2020. okt. 26. 17:49
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes válaszok és indoklások jöttek eddig, nagyon szépen köszönöm.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekes vélemények lesznek.

2020. okt. 26. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Helyzetfüggő.

Miért volt börtönben az ipse, a nő tudta-e, amikor összejöttek, stb.


Pl. nekem is volt fogházam gondatlan súlyos testi sértésért, mert részt vettem egy verekedésben.(nem én voltam a kezdeményező)


De nem vagyok bűnöző, sose voltam, nem lopok, nem foglalkozok droggal, rendesen dolgozok, semmi illegálisat nem csinálok, még a sebességhatárokat is mindig betartom.


Szóval ennyiből ezt nem lehet megmondani.

2020. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kiírok egy kicsit konkrétabb kérdéseket pár nap múlva mert ezt tényleg nehéz így behatárolni, ezt a kérdést most nem jól tettem fel.

Köszönöm szépen az eddigi véleményeket, hasznos volt minden visszajelzés.

2020. okt. 26. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!