Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghívhatom magunkhoz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívhatom magunkhoz, vagy béna lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit 3 hónapja ismertem meg, nagyon szimpi volt, rögtön jól kijöttünk, sokat beszélgettünk...aztán azt vettem észre keresi a társaságom, hiába tudja, hogy van férjem. 2 hónapja bevallotta hogy nagyon jól érzi magát velem és elkezdett érzéseket táplálni irántam. Ezt akkor meg is beszéltük, hogy soha nem lesz köztünk barátságnál több, mert férjem van. Azt mondta, elfogadja , de nem szeretne elveszíteni, mert nem nagyon van olyan személy, akivel ennyire jól el tud beszélgetni. Azóta is beszélgetünk, néha találkozunk, mint barátok. Ő már elkezdett más lányok után nézelődni... Szóval úgy látom, tényleg igyekszik barátként a helyén kezelni most már. Arra gondoltam, elhívnám a közelgő házibulinkba. A férjemmel eddig még nem találkozott és a barátaimmal sem, így rajtam kívül mindenki új lesz neki. Nálunk sem volt még. 3 hónapja ismerem csak, de elég sokat beszélünk, így egész jóban lettünk már most. Mit gondoltok, meghívhatom a buliba?

26/N


2020. okt. 26. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bonyolítanám a helyzetet ennél jobban is.
2020. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet egy ilyen "barátot" tartani. Ha már egyszer így bepróbálkozott, az elég gáz, főleg, hogy tudta, hogy van férjed is. Nekem is voltak olyan nők, akik nagyon tetszettek, de eszembe se jutott bepróbálkozni náluk, mert foglaltak voltak. Így maradt meg barátságként.

Én a férjedként abszolút nem örülnék egy ilyen jóbarátnak.

33/F

2020. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális az lenne, hogy leépíted ezt a kapcsolatot, mert férjed van és nem akarod hogy véletlenül kialakuljon bármi több más férfival.
2020. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hívd el,ne bonyolitsd. Hadd hogy találjon magának olyan lányt ,aki szabad.
2020. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!