Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag férfiak, mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiak, mit tennétek, ha összejönne egy nagyon szép nő, de kiderülne hogy szépségét a plasztikai késnek és sok kezelésnek köszönheti?

Figyelt kérdés
pl. látsz róla régi fotót és látod hogy azon kampóorra volt, meg lapos volt a mellkasa. Vagy későbbi képen hogy ráncosabb volt, de most szépen fel van botoxolva, varrva. Hogy a szép, duzzadt (nem kacsaszáj, tehát észrevehetlen) ajkai igazából nem is eredetiek stb? Most tekintsünk el a szextől, de tudnád szeretni, vállalnál vele gyereket? mindenképpen azt képzeljétek el, hogy a plasztikai sebészek nyoma nem látszik, nem veszitek észre (pl. mert a heg halvány, vékony és bőrszínűre van tetoválva, és a plasztika is ízléses, nem tökéletes műnős hatású hanem teste többi részéhez igazított, feljavított). Mit tennél ha véletlenül kiderülne?
2020. okt. 27. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Gyereket senkivel, soha. És ha nem így néz ki: [link] akkor simán jöhet, mert hetero, FÉRFI vagyok.


Miért, ez kit zavarna? [link]

2020. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
második képen szép lányból lett még szebb, de én inkább átlagos csúnyáskácskából szebbre gondoltam.
2020. okt. 27. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy orr plasztika, vagy mell még elmegy, de amikor már száj, felvarrás, botox, ráadásul egy 20-30-as éveiben járó nőnél az durva túlzás. Nekem a műnők nem jönnek be.
2020. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit. Mondjuk én jól el tudom különíteni a természetes nőket a plasztikázottaktól, és elsősorban a stílusuk miatt, ezért eleve nem is jönnék össze mű nővel. Akik ilyen szinten hiúk, azok nem a csillagászatról fognak beszélni, hanem a köröm, fitness stúdió, fodrász témákról. Persze egész más ha vki csak 1-2 dolgot csináltat meg magán, pl hatalmas kampós orr. Csak általában ha van pénz, akkor nem állnak meg ennyinél.
2020. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2.-ra, a kérdezőnek.


Csúnyából szép lett. Ennyi.

2020. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Amíg a feleségem nem tudja meg akkor okés.
2020. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Űgy űgy!
2020. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2020. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok abban biztos hogy a fórum szabályzata engedi hogy leírjam miket tennék vele.
2020. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!