Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kell ugyanazokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell ugyanazokat szeretned a kiszemelteddel?

Figyelt kérdés
Ha randizás fázisában vagytok. Akkor mennyire figyelsz arra hogy ugyanazokat szeressétek? Gondolok itt az ételekre, zenére, vagy akár egy poénra. Ha nektek nem jön át a poén dea partnerednek tetszik. Akkor ez negatívum? Vagy elfogadod hogy mindenki más és más értékekre koncentrálsz?
2020. okt. 27. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyelek rá, sőt. Inkább most derüljön ki, minthogy eljátszom érte, hogy mennyire érdekel az, amire valójában magasról szarok, utána meg végig azzal nyüstöljenek a kapcsolatban is. Nem párt akarok, hanem jól érezni magam egy kapcsolatban. Ehhez a megfelelő embert kell megtalálni, akivel a randik alatt egymásra találunk és rájövünk, hogy mennyi dologban hasonlítunk és mennyi dolog érdekel őszintén mindkettőnket.


Mikor hülye kamasz voltam, ilyen színlelt érdeklődéssel sok embert magamba bolondítottam. Aztán csodálkoztam, hogy utána szar volt.

2020. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérem patikamérlegen, hogy mennyire azonos az érdeklődésünk, nem saját magammal akarok járni, de kell lennie közös pontoknak. Az ételek mondjuk nem érdekelnek, a zenében sem kell azonos ízlésünknek lennie, de nem árt, ha van egy minimális átfedés, hogy együtt is tudjunk zenét hallgatni. Ha nagyon eltérő a humorérzékünk, az nekem problémát jelent. Vagy ha nagyon más az érdeklődési körünk, és nulla a közös pont, akkor maga a mindennapi beszélgetés sem fog jól menni.
2020. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A főbb életterületeken szerintem fontos a hasonlóság. Ilyenekre gondolok, hogy valaki otthonülős, vagy bulizós, nagyon beszédes, vagy inkább csendes, spórolós, vagy szórja a pénzt, rendetlen, vagy rendmániás, liberális politikai beállítottságú, vagy szélsőjobb, szeretne gyereket, vagy sem, stb.. Szóval az ellentétek nem mindig vonzzák egymást.

Lehetnek olyan területek, ahol érdekes a másik mássága és ez vonz benne, de ez könnyen átfordulhat idővel az ellenkezőjébe is. Az fog idegesíteni benne, ami először vonzott.


Szóval szerintem fontos a közel azonos értékrend, világszemlélet. És igen, a humor is ebbe tartozik bele. Nincs rosszabb, mint amikor sírni tudnál a másik poénjain és fogalmad sincs, mi benne a humoros, mi több, szégyelled mások előtt.

2020. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én és a párom szinte mindenben különbözünk. Személyiség, zenei ízlés, hobbik, érdeklődési kör. Oké, egy-két dolog azért van, ami közös, de többnyire inkább csak elfogadjuk, hogy a másik ilyen és ezt szereti. Ennek ellenére hihetetlen jól kijövünk és megértjük egymást a kezdetektől fogva.
2020. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fontos volna, ha ismerkednék. De már feladtam, hogy találok még egy ilyen elvetemültet, szóval kiszálltam ebből a dologból.
2020. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!