Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolatban élő pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő pasik! Nektek milyen gyakran hisztizik a barátnőtök hogy unatkozik?

Figyelt kérdés
F/29
2020. okt. 27. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nálam nem sokáig hisztizne, mert aki nem tud magával mit kezdeni, nem tanul, nem művelődik, nincs valami értelmes életformája, annak kívül tágasabb.
2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Soha. Okos lány, kreatív, elfoglalja magát. Előttem évekig volt szingli, jól elvan magában is.


Ahogy az első is mondja, tanult embernek tele a feje gondolatokkal és inkább az a baja, hogy nincs ideje mindenre, ami valaha eszébe jutott.

2020. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért tenné? Van élete, dolga, hobbija stb. a párkapcsolat csak plusz idő és elfoglaltság.
2020. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Soha elmegy vásárolni kajalgatni alszik tévézik annyi minden van amit tud csinálni
2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindennap elvárják, hogy "szórakoztassam".
2020. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Soha
2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Házas vagyok tizenéve, de sosem volt szerencsére egy hisztizős fajta. Rengeteg hobbija van, lefoglalja magát. Ha épp olyan napom van, hogy semmihez nincs kedvem, akkor olvas egy sarokban vagy elmegy futni vagy rendezkedik a kertben. Meg is őrülnék egy hülye hisztis pıcsától, aki elvárja, hogy 0-24 szórakoztassam.
2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Ém évek óta nem unatkoztam, kevés a napi 24 óra, viszont a minőségi közös programokra időt kell szakítani rendszeresen. Ez nem hiszti.
2020. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Naponta írsz ki több kérdést, 29/F Bandi a ló. Nem tudom, miért érdekel a válasz, amikor szóba sem állnak veled a nők, mert alkoholista vagy és napi 2 liter alkoholt megiszol.
2020. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak a végtelenül primitív emberek szoktak unatkozni, illetve félni az unalomtól. Akkor egyedül kell maradniuk azzal a nagy ürességgel ami bennük van. Ami ugye elég cumi.
2020. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!