Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akivel most randizgatok (kb 6x eddig 1.5 hónap alatt de exkluzivan) iszonyu igénytelenül öltözik.

Koszos a cipője (feltűnően) gyűröttek a ruhái, szöszös, lyukas a pulcsija etc..

A stílusa általános, vagy inkább nincs, csak a hőmérsékletnek megfelelően öltözik. Egyszerűen nem ad magára.

Én nagyon igényes vagyok és kifejezetten zavar ha magamon van valami ilyen hiba, próbálom a legtöbbet kihozni. Nem azt várom el, hogy skatuláyból legyen kihúzva, de én onnan vagyok, ez az én bajom.


amúgy kedves férfi, higiénikus csak ha együtt vagyunk egyszerűen más társadalmi osztálynak tűnünk. Ami talán így is van.

Már egyszer megkérdeztem, hogy miért tartja meg a lyukas pulcsiját és azt mondta h még nincs vele nagy baj és szereti.

én szégyellek vele mutatkozni. (25/l 30/f)


2020. okt. 28. 12:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Majd kúkupálod!
2020. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Ki :D
2020. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Minek kezdtél vele? Amúgy vidd el vásárolni, meg nézzetek olyan filmeket, amikben elegáns férfiak vannak, és célozgass rá, hogy egy felnőtt így öltözik.


Bár...30 évesen ez már csak romlani fog!

2020. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Minek randizol vele? Nem is tetszik, nem szívesen mutatkozol vele... Nem hiszem, hogy 30 évesen nagyon változni fog.
2020. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyelj.. ha valaki arra nem veszi a fáradtságot hogy randira normálisan felöltözzön és ne szakadt, koszos cuccban jelenjen meg, az felejtős.
2020. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez a szöszös pulcsi ez egyáltalán nem biztos, hogy igénytelenség. Nekem is van akár drágább fajta is, ami pár mosás után szöszös lesz. Én is utálom, de kidobni ettől nem szeretném. És fogalmam sincs, honnan jöhetnék rá, hogy melyik ilyen, mielőtt megveszem. Egyszerűen túl érzékeny az anyag vagy nem tudom...30f
2020. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

Kamu kérdések sorozat, 1233-ik rész.


Ja persze, te nagyon igényes vagy, de összejössz egy igénytelen, stílustalan pasassal. Majd a sztoriddal eteted a jónépet, htha kialakulhat belőle egy kis vita. Kedves és higiénikus. Ennyi? Ennyi erővel minden pasinál tehetnél egy próbát. Már ha igaz lenne a kérdés.

2020. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyesmi ritkán változik. Vagy ha igen, akkor inkább 10 éves időtartamban, nem hetek-hónapok alatt (én is változtam például a farmer-póló-sportcipő ruházatból egy smart casual irányba, de ez 20 éves folyamat volt).


Viszont van ami rossz jel. A lyukas póló például szimplán igénytelenség. Az ilyesmi szerintem sokkal kevésbé változik, ez a alap személyiségből jön.

2020. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

# 7


Én is beleestem ebbe a hibába és összeálltam egy ronda, igénytelen paraszttal, pedig igényes, hiú vagyok. Az más kérdés, hogy ki lett dobva, azóta sem éri a lába a földet (belül is gondok voltak vele), és egy igényes, hozzám illő férfi mellett horgonyoztam le.

A lényeg, hogy létezik ilyen, csak az változó, hogy milyen hamar keres inkább jobbat az illető.

2020. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Azért a külső nagyban tükrözi a belsőt is.
2020. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!